Ostrów: Ksiądz trafił do szpitala z powodu koronawirusa! Wcześniej uczestniczył we mszy

2021-04-07 13:51 Anna Gołata
Ostrów: Ksiądz trafił do szpitala z powodu koronawirusa! Wcześniej uczestniczył we mszy
Autor: pixabay.com Ostrów: Ksiądz trafił do szpitala z powodu koronawirusa! Wcześniej uczestniczył we mszy

Niepokojące informacje z naszego regionu! Ksiądz proboszcz Krzysztof Nojman z ostrowskiej konkatedry trafił do szpitala po zakażeniu koronawirusem. Na stronie parafii pojawiła się informacja o tym, że duchowny brał w piątkowej mszy.

Z Ostrowa Wielkopolskie napływają niepokojące informacje! Kolejny ksiądz z naszego regionu został zakażony koronawirusem. Sytuacja jest na tyle poważna, że duchowny trafił do szpitala.

ZOBACZ: Nie żyje ks. kan. Krzysztof Grobelny. Zmarł po długiej walce z chorobą

- Drodzy Parafianie, w Wielkanocny Poniedziałek Ksiądz Proboszcz trafił do ostrowskiego szpitala, gdzie został zdiagnozowany COVID-19. Ksiądz Proboszcz od kilku dni przebywał w samoizolacji, unikał kontaktu z ludźmi. Proboszcz uczestniczył w Liturgii do Wielkiego Piątku z zachowaniem reżimu sanitarnego (DDM). Wszystkie osoby, które mogły mieć kontakt z Proboszczem prosimy o uważne obserwowanie swojego stanu zdrowia! - czytamy w komunikacie.

CZYTAJ: Ksiądz pedofil z filmu Sekielskiego trafi do więzienia! Sąd bezlitosny dla Arkadiusza H.

Dodatkowo przekazano, że księża wikariusze mieli bardzo ograniczony kontakt z proboszczem - mieszkają w osobnych budynkach i nie wykazują żadnych objawów choroby. - Prosimy o modlitwę w intencji Księdza Proboszcza oraz wszystkich chorych - dodaje parafia.

Przedłużenie obostrzeń i powrót do szkół? Konferencja Adama Niedzielskiego