Ostrów Wielkopolski: 25-latek wpadł z narkotykami. Wszystko dzięki Muszli!

Ostrów Wielkopolski: 25-latek wpadł z narkotykami. Wszystko dzięki Muszli!
Autor: KPP Ostrów Wielkopolski Ostrów Wielkopolski: 25-latek wpadł z narkotykami. Wszystko dzięki Muszli!

25-latek wpadł w ręce policjantów z Ostrowa Wielkopolskiego. Duża w tym zasługa Muszli. To pies policyjny, który wpadł na trop nielegalnych substancji. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi długi pobyt w więzieniu.

Policjanci ostrowskiej komendy, 18 kwietnia na jednej z ulic na terenie miasta zatrzymali mężczyznę w związku z narkotykami. Kryminalni znaleźli przy 25-latku woreczek z zawartością brązowej zbrylonej substancji. Okazało się, że to środek odurzający MDMA. Następnie mundurowi udali się do mieszkania mężczyzny.

- Podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 25-latka mundurowych wspierał specjalnie szkolony pies służbowy. To właśnie on wskazał miejsce, gdzie policjanci znaleźli woreczek foliowy. Badania wykazały, że to ponad 80 gramów marihuany. Narkotyki ukryte były w piwnicy - wyjaśniają mundurowi.

Czytaj: Batman z Poznania miał "bombową" robotę! Teraz cieszy się z uroków życia [ZDJĘCIA]

25-latek z Ostrzeszowa został zatrzymany. Usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych, a sąd na wniosek policji i prokuratora zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Skonfiskowali narkotyki warte ponad milion złotych