Pacjent groził, że się ZABIJE przez koronawirusa! Wszedł na dach z nożem w ręku

2020-12-02 8:29 AGO
Pacjent groził, że się ZABIJE przez koronawirusa! Wszedł na dach z nożem w ręku
Autor: SHUTTERSTOCK Pacjent groził, że się ZABIJE przez koronawirusa! Wszedł na dach z nożem w ręku

Dramatyczne wydarzenia w Koninie! Jeden z pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego zagroził, że popełni samobójstwo. Mężczyzna wszedł na dach z nożem na dach i chciał ze sobą skończyć. Co było powodem takiej decyzji? Znamy przerażające szczegóły!

Cała sytuacja miała miejsce w piątkowy wieczór. Personel szpitala zauważył, że jeden z pacjentów wszedł na dach budynku i grozi popełnieniem samobójstwa skacząc z dachu. Przybyli na miejsce policjanci niezwłocznie weszli na dach, na którym stał mężczyzna z nożem w ręku. Mężczyzna bez przerwy wykrzykiwał, że w placówce jest koronawirus, że skoczy z dachu, gdy ktoś do niego podejdzie. Na miejscu pojawili się mundurowi.

ZOBACZ: Biskup Janiak wiedział o GWAŁCENIU dzieci przez księdza? Wierni: "Mieliśmy obiecać, że nic nie powiemy"

- Jeden z policjantów cały czas rozmawiał z mężczyzną, robił wszystko, by skupić na sobie jego uwagę, w tym czasie drugi z policjantów niepostrzeżenie podbiegł do niego z drugiej strony obezwładniając go - wyjaśnia rzecznik policji.

Dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu, doświadczeniu oraz sprytowi policjantów mężczyzna został uratowany i w bezpieczny sposób przekazany pod opiekę personelowi szpitala.

Potężna akcja CBŚP w Bydgoszczy! Broń maszynowa i maczety. Co tam się działo?!