Pracownica ochrony robiła OKROPNE rzeczy, gdy nikt nie widział! Może trafić do więzienia na kilka lat

2021-01-26 8:29 ago PAP
Krzywe. Dwie siostry znalezione MARTWE w swoim domu. Policja wyważyła drzwi
Autor: policja.pl zdjęcie ilustracyjne

To się nie mieści w głowie! 25-latka z Koła, pracując w ochronie jednego z marketów, drukowała duplikaty paragonów, po czym w zamian za gotówkę oddawała skradziony towar. Kobieta usłyszała już zarzuty oszustwa, przyznała się do winy.

Jak tłumaczyła w poniedziałek sierż. szt. Weronika Czyżewska z KPP w Kole, policjanci otrzymali zgłoszenie o dokonanych kradzieżach produktów spożywczych w kolskim markecie przez jednego z pracowników ochrony sklepu. Jak się okazało od jakiegoś czasu kobieta, która była pracownikiem ochrony w markecie, niejednokrotnie wynosiła za linię kas towar, za który nie płaciła.

ZOBACZ: Błagała o pomoc dla umierającego brata! Wtedy zdarzy się prawdziwy CUD!

- 25-latka nie tylko kradła produkty, ale wykazując się niecodzienną przebiegłością odbierała pieniądze za de facto nie zakupiony towar. Kobieta wykorzystując nieobecność pracownicy, drukowała duplikaty paragonów potwierdzające zakup towaru przez klienta. Następnie wchodziła do sklepu, z którego brała artykuły widniejące na paragonie, po czym w punkcie informacji zwracała wyniesiony za linię kas towar, z którego rzekomo nie była zadowolona. W ten sposób otrzymywała gotówkę za skradziony towar – wskazała Czyżewska.

Dodała, że 25-latka usłyszała już zarzuty oszustwa, do których się przyznała. Jak informuje PAP, policja nadal zajmuje się sprawą, analizując m.in. zapis monitoringu pod kątem niezgodnych z prawem zachowań pracownicy. Niewykluczone, że 25-latka usłyszy kolejne zarzuty.

ZOBACZ: Skrajnie zaniedbane suczki LEDWO chodziły! Miały na sobie aż 6 kilogramów kołtunów [ZDJĘCIA]

Atak zimy. Białystok 6 rano