Seks w centrum Konina. Odnaleziono kobietę z WIDEO. Robiła to z NIEZNAJOMYM [GALERIA]

2020-08-10 17:27 Maciej Brzeziński
Seks w centrum Konina. Odnaleziono kobietę z WIDEO. Robiła to z NIEZNAJOMYM
Autor: archiwum SE Seks w centrum Konina. Odnaleziono kobietę z WIDEO. Robiła to z NIEZNAJOMYM

Para uprawiała seks w centrum Konina. Byli tak zajęci igraszkami, że nie widzieli przechodniów. Jeden z mieszkańców postanowił to nagrać, a nagranie można zobaczyć w naszym artykule. Policja odnalazła kobietę, która przyznała się do czynu i zaszokowała funkcjonariuszy, przyznając że uprawiała seks z nieznajomym!

Kilka dni temu para uprawiała seks w centrum miasta, a ich igraszki zostały nagrane przez jednego z gapiów. Sytuacja miała miejsce najprawdopodobniej w środę (5 sierpnia) przy ul. Legionów. Policjanci odnaleźli już kobietę widoczną na nagraniu.

Kobieta przyznała się do winy i otrzymała mandat karny w wysokości 100 złotych. Przy okazji zaszokowała funkcjonariuszy. Jak donosi radiopoznan.fm, kobieta znała jedynie imię mężczyzny, z którym uprawiała seks w centrum Konina!

Sex w centrum Konina

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Cały czas szukamy tego człowieka - przyznaje Sebastian Wiśniewski, oficer prasowy KMP w Koninie, cytowany przez radiopoznan.fm.

Kobieta otrzymała mandat w wysokości 100 złotych, ale kara mogła być znacznie wyższa. Za dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym, zgodnie z art. 140. Kodeksu wykroczeń, grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1,5 tys. zł lub nagana.

Czytaj też: Seks w Wielkopolsce: W TYCH miejscach nie mogli się powstrzymać!

Ostatnie dni wręcz kipią seksem w miejscach publicznych. Od jakiegoś czasu w sieci krąży wideo z wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna. Tam aż dwie pary oddały się miłosnym uniesieniom. Tą sprawą zajmuje się już prokuratura, bowiem zgłosił to burmistrz Wolsztyna.