SEKS na wieży widokowej: To TE filmy wyciekły do sieci! [WIDEO]

i

Autor: ARCHIWUM

Wolsztyn: SEKS na wieży widokowej. Nowe WIDEO i zdjęcia

2020-08-06 12:44

Na wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna dwie pary uprawiały seks! Miłosne uniesienia nagrała kamera monitoringu. Sprawą już zajmuje się prokuratura w Wolsztynie na wniosek burmistrza. Zobacz wideo na końcu tego artykułu. UWAGA pikantne sceny

W internecie nie milkną echa afery, którą rozpętały dwie pary baraszkujące na wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna. Kilka dni temu wideo wyciekło do internetu, a pierwszy o tym poinformował portal My Region i gazeta Na Temat. Nie wiadomo, kiedy dokładnie doszło do zdarzenia. Wiadomo jednak, że pikantne sceny wyciekły do sieci i możecie je zobaczyć na końcu tego artykułu.

Mieszkańcy Wolsztyna są zniesmaczeni całą sytuacją, a wściekły po całym zajściu jest też burmistrz Wolsztyna.

- Z ubolewaniem potwierdzam fakt, iż do Internetu wydostał się fragment zapisu z wewnętrznego monitoringu wizyjnego należącego do Urzędu Miejskiego w Wolsztynie. O powyższym fakcie poinformowałem organy ścigania - napisał Wojciech Lis.

Prokuratura Rejonowa w Wolsztynie bada sprawę opublikowanego wideo z wieży widokowej. Za dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym, zgodnie z art. 140. Kodeksu wykroczeń, grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1,5 tys. zł lub nagana.

Czytaj też: Seks na wieży widokowej w Wolsztynie. Jeden z kochanków zrobił coś OBLEŚNEGO [WIDEO]

Całe to zajście szeroko opisała gazeta "Na Temat - Tygodnik Nadobrzański", która na łamach swojej tytułu opublikował kadr z pikantnego nagrania!

Seks na wieży widokowej w Świętnie.
Nasi Partnerzy polecają