SEKS na wieży widokowej: UJAWNIONO fragment nagrania. To znane miejsce schadzek!

2020-08-03 13:13 AGO
SEKS na wieży widokowej: UJAWNIONO fragment nagrania. To znane miejsce schadzek!
Autor: "Na Temat - Tygodnik Nadobrzański", Urząd Miasta w Wolsztynie

To nadal nikomu nie chce się mieści w głowie! Wracamy do głośnego w ostatnim czasie tematu miłosnych igraszek na wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna. Bezwstydnymi kochankami zajęła się już prokuratura, a do sieci wyciekły nagrania, na których widać WSZYSTKO!

W internecie nie milkną echa afery, którą rozpętały dwie pary baraszkujące na wieży widokowej w Świętnie! Wideo wyciekło do internetu. Jak informuje portal My Region, "na jednym z nich widać twarze mężczyzny i kobiety".

Nie wiadomo, kiedy dokładnie doszło do zdarzenia. Wiadomo jednak, że pikantne sceny wyciekły do sieci, co potwierdził w swoim oświadczeniu burmistrz Wolsztyna.

- Z ubolewaniem potwierdzam fakt, iż do Internetu wydostał się fragment zapisu z wewnętrznego monitoringu wizyjnego należącego do Urzędu Miejskiego w Wolsztynie. O powyższym fakcie poinformowałem organy ścigania - napisał Wojciech Lis.

Prokuratura Rejonowa w Wolsztynie bada sprawę opublikowanego wideo z wieży widokowej. Za dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym, zgodnie z art. 140. Kodeksu wykroczeń, grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1,5 tys. zł lub nagana.

WIĘCEJ: SEKS na wieży widokowej koło Wolsztyna! Widoki z konstrukcji można oglądać na żywo [WIDEO]

Całe to zajście szeroko opisała gazeta "Na Temat - Tygodnik Nadobrzański", która na łamach swojej tytułu opublikował kadr z pikantnego nagrania!

SEKS na wieży widokowej: UJAWNIONO fragment nagrania. To znane miejsce schadzek!
Autor: Na Temat - Tygodnik Nadobrzański SEKS na wieży widokowej: UJAWNIONO fragment nagrania. To znane miejsce schadzek!
Zmodernizowana Skałka w Tuchowie czeka na spacerowiczów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.