Seks na wieży widokowej w Wolsztynie. Jeden z kochanków zrobił coś OBLEŚNEGO [WIDEO]

2020-08-06 13:52
Uprawiali seks na wieży widokowej, sceny zarejestrowała kamerka
Autor: Czytelnik Uprawiali seks na wieży widokowej, sceny zarejestrowała kamerka

Na wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna dwie pary uprawiały seks! To nieobyczajne zachowanie bulwersuje mieszkańców tej miejscowości, a także naszych czytelników. Gdy bliżej przyjrzymy się pikantnemu wideo to można dostrzec coś jeszcze. Jeden z kochanków zrobił coś obleśnego! Co takiego? Przeczytasz i zobaczysz na se.pl.

Dwie pary uprawiające seks na wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna to hit internetu. Nie wiadomo, kiedy dokładnie doszło do tych miłosnych uniesień, ale pierwszy o tym poinformował portal My Region i gazeta Na Temat. Szybko jednak sceny seksu wyciekły do internetu i możecie je zobaczyć na końcu artykułu.

Pary zdecydowały się uprawiać seks na stojąco w pozycji "od tyłu". To jednak nie wszystko. Zastanawiające jest też zachowanie jednego z mężczyzn. Uprawiał on seks w kapturze i być może myślał, że dzięki temu nikt go nie rozpozna. Ponadto zrobił jeszcze jedną paskudną rzecz. Nagle odwrócił się od swojej partnerki, aby... mieć orgazm poza ciałem ukochanej. Prawdopodobnie para uprawiała seks bez zabezpieczenia i zdecydowała się na stosunek przerywany. Na wideo widać, że mężczyzna następnie wyciera coś pod butem. Wiele na to wskazuje, że była to jego sperma!

Czytaj też: SEKS na wieży widokowej koło Wolsztyna! Widoki z konstrukcji można oglądać na żywo

Mieszkańcy Wolsztyna są zniesmaczeni całą sytuacją, a wściekły po całym zajściu jest też burmistrz miasta, który poinformował o całym fakcie organy ścigania.

Prokuratura Rejonowa w Wolsztynie bada sprawę opublikowanego wideo z wieży widokowej. Za dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym, zgodnie z art. 140. Kodeksu wykroczeń, grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1,5 tys. zł lub nagana.

Całe to zajście szeroko opisała gazeta "Na Temat - Tygodnik Nadobrzański", która na łamach swojej tytułu opublikował kadr z pikantnego nagrania!

Seks na wieży widokowej w Świętnie.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE