Seks na wieży widokowej w Wolsztynie. Jakie pozycje wybrali? [WIDEO]

2020-08-06 13:08
Uprawiali seks na wieży widokowej, sceny zarejestrowała kamerka
Autor: Czytelnik Uprawiali seks na wieży widokowej, sceny zarejestrowała kamerka

Na wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna dwie pary uprawiały seks! Miłosne uniesienia nagrała kamera monitoringu. Mamy pikantne wideo z miłosnych igraszek. Jakie pozycje wybrali kochankowie? Zobacz w artykule na se.pl.

Dwie pary uprawiające seks na wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna to hit internetu. Nie wiadomo, kiedy dokładnie doszło do tych miłosnych uniesień, ale pierwszy o tym poinformował portal My Region i gazeta Na Temat. Szybko jednak sceny seksu wyciekły do internetu i możecie je zobaczyć na końcu artykułu.

Pewnie wielu z was zastanawia się jakie pozycje wybrali kochankowie. Wieża widokowa w Świętnie koło Wolsztyna nie ma niestety łóżek lub foteli, a uprawianie seksu na twardym podłożu z pewnością do przyjemnych nie należy. Tak więc pary zdecydowały się przede wszystkim na uprawianie seksu na stojąco w pozycji "od tyłu".

Jedna z par dodatkowo zdecydowała się także na tzw. grę wstępną i uprawianie seksu oralnego. Doskonale widać to zarówno na zdjęciach, które prezentujemy poniżej, jak i na wideo.

Czytaj też: SEKS na wieży widokowej koło Wolsztyna! Widoki z konstrukcji można oglądać na żywo

Mieszkańcy Wolsztyna są zniesmaczeni całą sytuacją, a wściekły po całym zajściu jest też burmistrz miasta, który poinformował o całym fakcie organy ścigania.

Prokuratura Rejonowa w Wolsztynie bada sprawę opublikowanego wideo z wieży widokowej. Za dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym, zgodnie z art. 140. Kodeksu wykroczeń, grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1,5 tys. zł lub nagana.

Całe to zajście szeroko opisała gazeta "Na Temat - Tygodnik Nadobrzański", która na łamach swojej tytułu opublikował kadr z pikantnego nagrania!

Seks na wieży widokowej w Świętnie.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE