Interweniowała policja

i

Autor: Pixabay

Co tam się stało?

Tajemnicza śmierć 81-latki w Żydowie. Policja nie wyklucza zabójstwa. Zatrzymany 57-letni syn

2022-10-17 15:04

Czy w Żydowie pod Kaliszem doszło do zabójstwa. Policja nie wyklucza takiego scenariusza. Minionej nocy służby zostały poinformowane o zwłokach w jednym z domów. Okazało się, że nie żyje 81-letnia kobieta. W sprawie zatrzymany został jej 57-letni syn.

Na razie niewiele wiadomo o przebiegu zdarzeń, jakie mogły mieć miejsce w Żydowie. Minionej nocy w jednym z domów odkryto zwłoki 81-latki. - W nocy otrzymaliśmy zgłoszenie o zwłokach w domu w Żydowie - mówi rzeczniczka policji w Kaliszu Anna Jaworska-Wojnicz w rozmowie z Radiem ESKA. - W związku ze sprawą zatrzymany został 57-letni mężczyzna. Na razie jednak nikt nie usłyszał żadnych zarzutów - dodaje.

Jak udało się ustalić zatrzymany to syn zmarłej kobiety. Na miejsce udał się prokurator, który z udziałem biegłego i funkcjonariuszy dokonał szczegółowych oględzin miejsca zdarzenia, a także zlecił zabezpieczenie niezbędnych śladów kryminalistycznych. - U kobiety stwierdzono obrażenia twarzoczaszki – powiedział prokurator Maciej Meler.

Mężczyzna w chwili zatrzymania miał w organizmie 0,5 promila alkoholu. - Czynności z jego udziałem będą prowadzone we wtorek - dodał prokurator. Trwa ustalanie przebiegu zdarzeń. Ciało 81-latki zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Nożownik zaatakował w szpitalu