NIE DO WIARY! Zadzwonił na 112 i powiedział, że chce się zabić. Tak naprawdę jednak... chciał, by policja PODWIOZŁA GO NA DWORZEC

i

Autor: BE /archiwum

Tajemnica śmierci młodej nauczycielki rozwiązana? Prokuratura zdradza jeden szczegół

2021-03-05 11:45

Śmierć młodej nauczycielki z Leszna wstrząsnęła mieszkańcami Wielkopolski. Dramaturgi sprawie dodały krążące w środowisku nauczycielskim pogłoski. Chodziło o szczepienie przeciwko koronawirusowi, które miało być przyczyną śmierci kobiety. Sprawę bada prokuratura, która wyjaśnia, że za wcześnie na takie wnioski. Śledczy zdradzają natomiast, że maja w sprawie pierwsze kluczowe ustalenia.

Wokół śmierci 36-letniej nauczycielki jest wciąż więcej znaków zapytania niż odpowiedzi. Wciąż nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną śmierci nauczycielki Zespołu Szkół Ekonomicznych w Lesznie. - Na obecnym etapie wykluczamy tylko udział osób trzecich, czekamy na wyniki ekspertyz – powiedział portalowi elka.pl Przemysław Grześkowiak, Prokurator Rejonowy w Lesznie.

ZOBACZ: Nie żyje młoda nauczycielka z Leszna. Jej śmierć jest owiana tajemnicą

Przypomnijmy - Kinga Szczepaniak uczyła technologii żywienia w leszczyńskiej szkole. - Wszyscy jesteśmy w szoku, wciąż nie mogę przyjść do siebie - mówi dziennikarzom portalu Irena Szynkarek, dyrektor placówki. Po śmierci 36-latki pojawiły się informacje, że kobieta była wcześniej zaszczepiona na koronawirus. Najprawdopodobniej z tego powodu śmierć nauczycielki wywołała wiele plotek i spekulacji. Po zgonie kobiety, Prokuratura Rejonowa w Lesznie wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. - Tostandardowa procedura w przypadku nagłych zgonów o nieznanych przyczynach - wyjaśnia Grześkowiak.

CZYTAJ: Tajemnicza śmierć 24-latki w szpitalu. Pojawiła się PRZERAŻAJĄCA teoria!

O ewentualnych przyczynach czy hipotezach wypowiada się on bardzo ostrożnie, nie przesądzając czy jakikolwiek związek ze szczepieniem na COVID-19. Zlecono także sekcje zwłok kobieta, która da jednoznaczną odpowiedź na pytanie, co przyczyniło się do jej śmierci.

Bandzior atakuje kobiety