Fryzjer, strzyżenie, obcinanie włosów

i

Autor: Jacqueline Macou/cc0/pixabay Od poniedziałku, 18 maja znowu działają salony fryzjerskie

Terminy do fryzjera w Kaliszu. Jak długo trzeba czekać na wizytę w salonie?

2020-05-18 12:37

Na ten moment czekało wielu Polaków - od 18 maja działają już salony fryzjerskie i gabinety kosmetyczne. Z informacji przekazywanych od Czytelników wynika, że kaliscy fryzjerzy przeżywają prawdziwy szturm. Ile trzeba czekać na wizytę w salonie fryzjerskim w Kaliszu? Zebraliśmy dla Was wszystkie szczegóły!

Otwarcie salonów fryzjerskich - NOWE ZASADY [18.05.2020]

18 maja wprowadzono kolejny, trzeci etap znoszenia obostrzeń w związku z epidemią koronawirusa w Polsce. Dziś otwarte zostały zakłady fryzjerskie i salony kosmetyczne. Ministerstwo przez kilka tygodni pracowało z branżą beauty w celu ustalenia nowych i bezpiecznych zasad przyjmowania i obsługi klientów. Co to oznacz?

Od dziś do salonów będą przyjmowane tylko osoby zdrowe po uprzednim wypełnieniu ankiety zdrowotnej i zmierzeniu temperatury. W gabinecie nie będzie możliwości skorzystania z poczekalni, a umawiać będzie należało się telefonicznie lub internetowo na konkretny termin. Pomiędzy klientami zachowana zostanie bezpieczna półtorametrowa odległość, będą oni także zobowiązani do noszenia maseczek i rękawiczek jednorazowych.

Zmieni się także sposób pracy fryzjerów i pracownicy salonów kosmetycznych - od teraz będą musieli korzystać z jednorazowych narzędzi lub dezynfekować je po każdym kliencie.

W zakładach wprowadzony zostanie zakaz używania telefonów komórkowych, nie będzie też możliwości testowania produktów, a preferowanymi formami płatności będą te bezgotówkowe.

Terminy do fryzjera w Kalisz

W wielu miastach w Polsce, salony fryzjerskie przeżywają prawdziwe oblężenie. Jak to wygląda w Kaliszu? Postanowiliśmy sprawdzić to w popularnej aplikacji Booksy.

Okazuje się, że planujący w Polsce szał ominął Kalisz. W WS Academy Wierzbicki & Schmidt najbliższy wolny termin jest na piątek, 22 maja. W salonie For Men przy ul. Podmiejskiej 24 sytuacja wygląda znacznie lepiej - na wizytę można umówić się już w najbliższy czwartek.

Niestety nie mamy dobrych informacje dla panów, którzy chcą oddać się w ręce barberów - na wizytę przyjdzie nam poczekać znacznie dłużej. Pierwszy wolny termin w HeadMaster w Kaliszu jest dostępny 27 maja. Podobnie jest w salonie The Black Barber Shop.

Z pewnością największym zainteresowaniem cieszą się popularne salony i sieci fryzjerskie. Jeżeli zależy nam na czasie, warto skorzystać z lokalnych i osiedlowych salonów.

Maseczki ochronne to już moda. Co noszą na twarzy bydgoszczanie?