Tragedia na torach w Kaliszu. Nastolatka rzuciła się pod pociąg i zginęła na miejscu!

2021-05-15 12:41 Anna Gołata
Śmiertelne potrącenie na torach kolejowych w Katowicach. Mężczyzna przechodził w niedozwolonym miejscu
Autor: archiwum serwisu Tragedia w na torach w Kaliszu. Nastolatka rzuciła się pod pociąg i zginęła na miejscu! - Zdjęcie poglądowe

Dramatyczne doniesienia z naszego miasta! Dziś (15 maja) w godzinach porannych, nastoletnia dziewczyna rzuciła się pod pociąg relacji Ostrów Wielkopolski – Łódź Kaliska. Niestety jej życia nie udało się uratować. Na miejscu tragedii pracują policji oraz prokuratura, która stara się ustalić dokładny przebieg wydarzeń.

Jak informuje Kalisz24.info, do tragedii doszło w dziś (15 maja) ok. godziny 6:00. Służby ratunkowe w Kaliszu otrzymały zgłoszenie o próbie samobójczej na jednym z torów w lesie Winiarskim. Na miejsce niezwłocznie zadysponowano straż pożarną, zespół ratownictwa medycznego oraz policję. Niestety okazało się, że młodej kobiecie nie można już pomóc.

Zobacz: Wsypywał gruz do rowu. Chwilę później już nie żył! Tragedia koło Pleszewa

Niestety doszło do skutecznej próby samobójczej. Funkcjonariusze ustalili już dane młodej kobiety. Na chwilę obecną nie wiadomo jak doszło i co było przyczyną tego dramatu – powiedziała dziennikarzom portalu asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. Sprawę bada prokuratura, która postara się wyjaśnić, co się wydarzyło.

Trzaskowski poza PO? Znamienne słowa Pawła Zalewskiego