Tragiczny finał poszukiwań 71-latki spod Kępna. Jej ciało leżało nad rzeką

i

Autor: KPP Kępno Tragiczny finał poszukiwań 71-latki spod Kępna. Jej ciało leżało nad rzeką

Tragiczny finał poszukiwań 71-latki spod Kępna. Jej ciało leżało nad rzeką [ZDJĘCIA]

2022-07-07 8:51

Dramatyczny finał poszukiwań 71-latki z Siemianic (pow. kępiński) w Wielkopolsce. Kobieta kilka dni temu wyszła z domu i nie nawiązała z nikim kontaktu. Służby znalazły jej ciało nad rzeką.

W sobotę (2 lipca) policjanci otrzymali zgłoszenie, że zaginęła 71-letnia mieszkanka Siemianic pod Kępnem. To właśnie wtedy rozpoczęły się szeroko zakrojone poszukiwania seniorki. Policjanci, strażacy i ratownicy sprawdzali miejsca gdzie była ostatnio widziana starsza kobieta. Finał okazał się jednak tragiczny. - Poszukiwania zakończyły się w dniu 4 lipca około godziny 16, gdzie w rejonie rzeki Prosna pod Kostowem odnaleziono ciało 71-latki - przyznają policjanci z KPP Kępno.

CZYTAJ: Nie żyje 51-letni strażak! Straszna śmierć druha spod Ostrowa Wielkopolskiego

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza KPP Kluczbork pod nadzorem prokuratora, ponieważ to właśnie na terenie działania kluczborskiej jednostki odnaleziono ciało 71- latki. - Pomimo tragicznego finału poszukiwań Komenda Powiatowa Policji w Kępnie dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w zakrojonych na szeroką skalę poszukiwaniach - czytamy w policyjnym komunikacie.

Poszukiwania ciała zaginionego Fabiana Zydora