Jarocin: Tragiczny finał poszukiwań Ariela. Jego ciało znaleziono w opuszczonej fabryce!

2021-01-14 7:30 ago
Tragiczny finał poszukiwań Ariela. Jego ciało znaleziono w opuszczonej fabryce!
Autor: Szukamy i Ratujemy/Facebook Tragiczny finał poszukiwań Ariela. Jego ciało znaleziono w opuszczonej fabryce!

Zakończono poszukiwania 30-letniego Ariela z Jarocina. Niestety ich finał jest tragiczny. Wczoraj (13 stycznia) ciało zaginionego mężczyzny zostało odnalezione na terenie nieczynnej fabryki. Co tam się wydarzyło?

W środę, 13 stycznia policjanci z Jarocina wspólnie z grupą Szukamy i Ratujemy, wspierani przez strażaków ochotników prowadzili poszukiwania zaginionego 30-latka z Jarocina. W działaniach brała udział również rodzina i znajomi mężczyzny.

ZOBACZ: Leszno: 32-latek WYPADŁ z okna na 9. piętrze! Zmarł na miejscu

- Warunki pogodowe nie sprzyjały poszukiwaniom, praca w marznącym deszczu i śniegu nie należała do łatwych mimo to zaangażowani w poszukiwania skrupulatnie sprawdzali wyznaczone miejsca - informuje grupa Szukamy i Ratujemy. Jednocześnie poza przeszukiwaniem terenu prowadzone były działania operacyjne, sprawdzanie monitoringu, oraz analiza napływających informacji od świadków.

- Niestety około godziny 17.00, ciało poszukiwanego znaleziono na terenie nieczynnej fabryki w Jarocinie. Dalsze czynności były prowadzone pod nadzorem prokuratora. Na miejscu do późnych godzin pracowali funkcjonariusze, których zadaniem jest ustalenie przyczyn i okoliczności tej tragedii - wyjaśnia rzecznik policji w Jarocinie.

CZYTAJ: Niebezpieczna pułapka w Ostrowie. Rasistowskie naklejki mogą boleśnie okaleczyć!

101 lat Jagiellonii Białystok - kibice zorganizowali „racowisko”