Śmiertelny wypadek

W czasie przetaczania wagonów doszło do tragedii! Mężczyzna zginął na torach pod Gostyniem

2022-10-07 12:17

Znajdujący się na torach mężczyzna zginął w czasie przetaczania wagonów na bocznicy kolejowej w miejscowości Poniec pod Gostyniem. Do wypadku doszło w czwartek, 6 października, przed godz. 18. Jak wynika ze wstępnych ustaleń tamtejszej policji, poszkodowany nie był pracownikiem PKP ani nie brał udziału w przetaczaniu wagonów. Sprawa trafiła do prokuratury.

W czasie przetaczania wagonów doszło do tragedii. Mężczyzna zginął w wypadku na torach pod Gostyniem

Mężczyzna zginął w czasie przetaczania wagonów pociągu towarowego po bocznicy kolejowej. Do śmiertelnego wypadku doszło na torach w miejscowości Poniec pod Gostyniem. Tamtejsza policja otrzymała informację w tej sprawie w czwartek, 6 października, ok. godz. 18. Ze zgłoszenia wynikało, że do zdarzenia doszło na torach kolejowych przy ul. Kusza, co potwierdzili interweniujący na miejscu mundurowi. Jak wynika z ich wstępnych ustaleń, 86-latek został potrącony i poniósł śmierć na miejscu, natomiast nie wiadomo, jak znalazł się na bocznicy kolejowej.

- Na ten moment nie mamy informacji, by ofiara była pracownikiem PKP lub że sama brała udział w przetaczaniu wagonów - mówi aspirant sztabowa Monika Curyk, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Sprawą zajęła się także tamtejsza prokuratura rejonowa.

Sonda
Lubisz podróżować pociągiem?
Zaatakował kierowcą MPK Wrocław. Bił i kopał go na pętli autobusowej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany