Wronów. 52-latek zamarzł na śmierć! Brat znalazł go kilkadziesiąt metrów od domu

2021-01-18 17:52 PAP Michał Michalak
Wronów. 52-latek zamarzł na śmierć! Brat znalazł go kilkadziesiąt metrów od domu
Autor: zrenate/cc0/Pixabay.com 52-latek z Wronowa zamarzł na śmierć ledwie kilkadziesiąt metrów od swojego domu. Jego ciało znalazł brat

52-latek z Wronowa w powiecie pleszewskim zamarzł na śmierć. Jego brat znalazł go ledwie ledwie kilkadziesiąt metrów od jego domu. Przybyły na miejsce lekarz potwierdził, że bezpośrednią przyczyną śmierci było wychłodzenie, a do zgonu 52-latka nie przyczyniły się osoby trzecie. To pierwszy przypadek zamarznięcia na śmierć w Wielkopolsce tej zimy.

52-latek z Wronowa w powiecie pleszewskim zamarzł na śmierć. Jego brat znalazł go w niedzielę na polu ledwie kilkadziesiąt metrów od domu denata. Lekarz, który zjawił się na miejscu tragicznego odkrycia, potwierdził, że bezpośrednią przyczyną zgonu było wychłodzenie organizmu 52-latka, a do jego śmierci na pewno nie przyczyniły się osoby trzecie. Jedna z ewentualnych wersji zdarzeń jest taka, że mieszkaniec Wronowa spożywał alkohol i po prostu zasnął w pobliżu domu. To pierwszy przypadek zamarznięcia na śmierć w Wielkopolsce tej zimy.

To niejedyna tragedia, jaka rozegrała się w powiecie pleszewskim w miniony weekend - w sobotę przejeżdżający tamtędy pociąg potrącił śmiertelnie 24-latka.

Czytaj też: Smog DUSI mieszkańców Kalisza i regionu! Fatalny stan powietrza

Czytaj też: Dramatyczna akcja na stawie pod Koninem! Pod krową załamał się lód. Nie udało się jej uratować

Pakosław: Eksplozja w kotłowni! Drzwi odrzucone na kilkanaście metrów! [ZDJĘCIA]

Zjeżdżał na sankach. Zginął uderzając głową o ławkę

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!