Brutalny atak na barmankę w Lesznie. Napastnik w areszcie

i

Autor: KPP Leszno

Brutalny atak w pubie

Wszedł za ladę i uderzał barmankę pięścią w twarz i głowę, a potem zaciągnął ją na zaplecze. 41-letni Ukrainiec w areszcie

2022-10-13 11:07

Nawet do 12 lat więzienia grozi 41-letniemu obywatelowi Ukrainy, który brutalnie pobił barmankę jednego z pubów w Lesznie. Mężczyzna rzucił się na nią z pięściami, następnie zaciągnął na zaplecze i tam skopał. Na szczęście, kobiecie udało się o wszystkim powiadomić policję. Napastnik został szybko zatrzymany i trafił do aresztu.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z 10 na 11 października. Wieczorem do pubu mieszczącego się w centrum Leszna przyszedł klient, który przez kilka godzin pił alkohol oraz korzystał z maszyn do gry. Około północy mężczyzna chciał uregulować swój rachunek, proponując płatność kartą, choć doskonale wiedział, że w tym miejscu nie ma takiej możliwości.

Po usłyszeniu odmowy mężczyzna wszedł za ladę i kilkakrotnie uderzył barmankę pięścią w twarz oraz głowę. Następnie przeciągnął kobietę na zaplecze, gdzie dotkliwie pobił i pokopał. Finalnie napastnik skradł z kasy gotówkę w kwocie 5 tysięcy złotych i wyszedł z pubu.

Brutalne pobicie barmanki w Lesznie

Pokrzywdzona o wszystkim powiadomiła w nocy policję, po czym trafiła do leszczyńskiego szpitala. Policjanci już za dnia zatrzymali sprawcę rozboju. Okazał się nim 41-letni obywatel Ukrainy. Podczas przeszukania wynajmowanego przez niego pokoju policjanci znaleźli gotówkę w kwocie kilku tysięcy złotych, którą zabezpieczono do sprawy.

- Śledczy ogłosili napastnikowi zarzut dokonania poważnego przestępstwa, rozboju. Podejrzany, przesłuchany w obecności tłumacza, złożył wyjaśnienia i przyznał się do zarzucanego mu czynu - wyjaśnia Monika Żymełka z leszczyńskiej komendy.

Sąd Rejonowy w Lesznie na wniosek leszczyńskiej prokuratury zastosował wobec sprawcy przestępstwa najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. 41-latkowi grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Optyk pedofil z Sosnowca uprowadził i zamordował 11-letniego Sebastiana. Proces toczy się za zamkniętymi drzwiami
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany