Z grobu dziecka przez rok znikały gibsowe figurki. Prawda zszokowała wszystkich!

i

Autor: pixabay.com Z grobu dziecka przez rok znikały gibsowe figurki. Prawda zszokowała wszystkich!

Zaskakujący finał

Z grobu dziecka przez rok znikały gipsowe figurki. Ojciec powiadomił policję. Prawda zszokowała wszystkich!

2023-02-01 12:19

Do pięciu lat więzienia grozi 58-letniej mieszkance gminy Kłodawa (powiat kolski), która przez blisko rok kradła gipsowe figurki ozdabiające nagrobek niespokrewnionego z nią dziecka. Na razie nie potwierdzono, by kobieta okradała także inne nagrobki.

Wielkopolskie: 58-latka okradała grób dziecka

Oficer prasowy kolskiej policji st. asp. Daniel Boła poinformował, że 26 stycznia 43-letni mieszkaniec Koła zawiadomił funkcjonariuszy, iż od prawie roku z nagrobka jego dziecka giną gipsowe figurki ozdabiające miejsce pochówku.

- Dzięki współpracy z zawiadamiającym policjanci bardzo szybko trafili do 58-letniej mieszkanki gm. Kłodawa, która była odpowiedzialna za "znikające" ozdoby nagrobkowe. Funkcjonariusze, którzy wykonywali czynności w miejscu zamieszkania kobiety ujawnili kilkanaście gipsowych figurek pochodzących z kradzieży - opisał Boła.

Dodał, że jak dotąd policjanci nie potwierdzili, by kobieta okradała także inne nagrobki. - Nie potrafiła w żaden logiczny i sensowny sposób wyjaśnić swojego zachowania - powiedział policjant. Przyznał, że 58-latka wykorzystała niektóre ze skradzionych figurek do ozdobienia oczka wodnego na swojej działce.

Kobiecie przedstawiono dwa zarzuty kradzieży. Grozi jej do pięciu lat pozbawienia wolności.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany