Z nożem w ręku okradł pracownicę sklepu! Groza w w Gostyniu

i

Autor: leo2014/Pixabay.com/Zdjęcie ilustracyjne Z nożem w ręku okradł pracownicę sklepu! Groza w w Gostyniu

Chwile grozy

Z nożem w ręku okradł pracownicę sklepu! Groza w w Gostyniu

2022-12-28 19:44

Zuchwałej kradzieży dokonał 38-latek, który miał z nożem w ręku zażądać od pracownicy sklepu wydania pieniędzy. Mężczyzna trafił do aresztu. Teraz grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Do scen grozy doszło tuż przed świętami, w czwartek 22 grudnia 2022 na numer alarmowy zadzwoniła roztrzęsiona kobieta, która zgłosiła, że do sklepu, w którym pracuje wszedł zamaskowany mężczyzna i ukradł jej pieniądze, wynika z informacji przekazanych przez KPP Gostyń. Na miejsce zostali skierowani policjanci Wydziału Prewencji oraz Wydziału Kryminalnego. 

- Okazało się, że tuż po zamknięciu sklepu z odzieżą, do drzwi zapukał mężczyzna, powiedział że chce coś kupić. Pracownica sklepu otworzyła mu drzwi. Gdy wszedł do wnętrza, rozejrzał się, po czym zażądał wydania pieniędzy. Mężczyzna trzymał w dłoni nóż. Przestraszona kobieta oddała mu portfel z dokumentami oraz pieniędzmi w kwocie 150 złotych - podaje policja.

Policjantom udało się namierzyć 38-latka, mieszkańca Gostynia. Jak się okazuje, jest on doskonale znany policjantom z wcześniejszych poczynań niezgodnych z prawem.

- W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny, znaleziono skradziony portfel oraz część dokumentów - przekazują policjanci.

38-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut kradzieży szczególnie zuchwałej za co grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Tragedia na oblodzonym chodniku. Nie żyje 38-latek. Dzień po chodnik został posypany grubą warstwą piachu
Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą kradzieży?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany