23-latek skrępował swojego kolegę i ZABIŁ? Okrutny mord pod Koninem

2020-12-21 11:38
Taśma policyjna
Autor: Grzegorz Kluczyński 23-latek skrępował swojego kolegę i ZABIŁ? Okrutny mord pod Koninem

Wracamy do mrożącego krew w żyłach odkrycia! W miejscowości Teresina, w jednym z mieszkań znaleziono zwłoki 63-letniego mężczyzny. Wiadomo, że było to morderstwo. Według ustaleń śledczych, ciało 63-latka było skrępowane, a sam zgon najprawdopodobniej nastąpił "wskutek obrażeń czaszkowo-mózgowych zadanych przedmiotem ostrokrawędzistym".

Przypomnijmy - w piątek, 18 grudnia wieczorem znaleziono ciało mężczyzny w jednym z domów jednorodzinnych. Było skrępowane. Wstępnie śledczy ocenili, że ofiara mogła zginąć dwa lub trzy dni przed znalezieniem zwłok. Te ustalenia potwierdza konińska policja oraz prokuratura. - Zabezpieczone w trakcie drobiazgowo przeprowadzonych oględzin ślady oraz obrażenia na ciele denata wskazują na to, iż do jego zgonu mogły przyczynić się osoby trzecie – powiedziała Aleksandra Marańda, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Koninie.

ZOBACZ: Makabra pod Koninem! Zwłoki 63-latka w mieszkaniu. To było brutalne zabójstwo?!

Dziś prokuratura poinformowała, że zatrzymano podejrzewanego o dokonanie przestępstwa, którym okazał się 23-letni znajomy denata. Mężczyzna usłyszał zarzut popełnienia zbrodni zabójstwa.

Wałcz: Zlikwidowali samoobsługową jaskinię hazardu