18-latek dał się namówić na spotkanie z byłą dziewczyną. Bardzo tego POŻAŁOWAŁ!

2021-03-31 14:08 Tomasz Majta
18-latek dał się namówić na spotkanie z byłą dziewczyną. Bardzo tego POŻAŁOWAŁ!
Autor: Pixabay 18-latek dał się namówić na spotkanie z byłą dziewczyną. Bardzo tego POŻAŁOWAŁ!

Jak pokazuje praktyka, nie zawsze warto spotkać się z osobą, z którą wcześniej tworzyliśmy związek. Przykładem tej zasady jest 18-latek z Opatowa, który dał się namówić na spotkanie ze swoją byłą dziewczyną. W trakcie rozmowy atmosfera zrobiła się nieprzyjemna, 19-letnia mieszkanka powiatu ostrowieckiego w pewnym momencie usilnie domagała się zwrotu 200 zł, które były chłopak wcześniej od niej pożyczył. Gdy okazało się, że nastolatek nie posiada całej kwoty, dziewczyna napuściła na niego znajomych, którzy sprawili, że jej były chłopak stracił kurtkę, telefon komórkowy i gotówkę. Samowolne odzyskanie "fantów" na poczet długu sprawiło, że całą trójka teraz ma poważne problemy z prawem!

18-latek powiadomił policję o zajściu w połowie marca. Cała sytuacja zaczęła się zupełnie niewinnie, choć finalnie nastolatek został zaatakowany przez dwóch mężczyzn. Wszystko przez to, że chłopak uległ pokusie i zdecydował się na spotkanie ze swoją byłą dziewczyną.

CZYTAJ TEŻ: Koszmarna tragedia w Górkach Szczukowskich! 21-latek RZUCIŁ SIĘ pod pociąg!

- Niczego nie podejrzewający 18-latek został wywabiony z domu przez byłą dziewczynę pod pretekstem rozmowy. Mężczyzna relacjonował, że 19-latka, grożąc mu, chciała go zmusić do zwrotu pieniędzy. Kiedy okazało się, że zgłaszający nie jest w stanie oddać jednorazowo całej sumy, został pobity przez dwóch towarzyszy kobiety. W zdarzeniu 18-latek stracił kurtkę, telefon komórkowy i gotówkę. Miała to być samowolnie wymierzona kara w zamian za nieuregulowanie długu, dziewczynie winien był 200 zł. Następnego dnia opatowscy policjanci zatrzymali 19-letnią mieszkankę powiatu ostrowieckiego. Kilka dni później, w Ostrowcu Świętokrzyskim kryminalni z Opatowa zatrzymali 21-latka. Ostatni z uczestników rozboju zatrzymany został w poniedziałek - opowiada Katarzyna Czesna-Wójcik, oficer prasowa opatowskiej policji.

Chęć rozliczenia się spowodowała, że cała trójka wpakowała się w poważne kłopoty. Największe problemy będą mieć dwaj mężczyźni, którzy napadli na 18-latka. Grozi im od 2 do 12 lat więzienia. Kobieta natomiast musi wpłacić poręczenie majątkowe, została też objęta dozorem. Może spędzić w więzieniu od 3 miesięcy do 5 lat.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Jechał pod prąd na drodze wojewódzkiej? Tragiczna śmierć rowerzysty pod Kielcami!

Zabójstwo w Kopkach k. Rudnika. Nie żyje dwójka dzieci i matka