4,7 MILIONA na koncie Hani! Na aukcji koszulka Bońka i pamiątki od Kuby Żubrowskiego!

2020-01-22 16:08 ToM
4,7 MILIONA na koncie Hani!
Autor: Siepomaga.pl 4,7 MILIONA na koncie Hani! Zobacz, co możesz wylicytować!

Maleńka Hania Terlecka walczy z groźnym nowotworem. Jej heroiczne zmagania z ciężką chorobą poruszyły tysiące kielczan, którzy zorganizowali licytacje cennych gadżetów! Nie brakuje wyjątkowych przedmiotów, z koszulką Zbigniewa Bońka na czele! Jesteśmy już na "ostatniej prostej" - w środowe popołudnie na koncie dziewczynki było już 4,7 miliona zł!

Ostatnia prosta! Na koncie chorej na raka splotu naczyniowego prawej komory bocznej 18-miesięcznej Hani Terleckiej w środę po południu były 4,7 miliona złotych! Trzeba zebrać 5 milionów, by opłacić wyjazd na operację do USA! Zostało już naprawdę niewiele!

Kielczanie tłumnie zaangażowali się w pomoc dla Hani, na stronie Licytacje dla Hani Terleckiej możemy zdobyć wiele ciekawych gadżetów i przedmiotów kolekcjonerskich, a niektórzy kielczanie prześcigali się w kreatywności!

Jedna z kielczanek wystawiła na aukcji... randkę ze swoją mamą, kolejni mieszkańcy miasta zadeklarowali, że przyjadą do zwycięzcy licytacji i pozmywają naczynia.

Nie brakuje też znanych osób - w pomoc dla Hani zaangażował się poseł Adam Cyrański, Klub Sportowy PGE VIVE Kielce, wiele ciekawych pamiątek przekazał też Jakub Żubrowski z Korony Kielce.

Wychowanek Korony przekazał koszulki, które zgromadził podczas kariery piłkarskiej. Zawodnik wystawił niemal całą szafę! Do wylicytowania jest m.in. koszulka aktualnego mistrza polski - Piasta Gliwice - z podpisami piłkarzy.

Innym hitem licytacji jest trykot słynnego Zbigniewa Bońka w barwach Juventusu z podpisem "Zibiego".

Koszulka Zbigniewa Bońka
Autor: Facebook Koszulka Zbigniewa Bońka

Poza tym na licytacjach wystawiono inne cenne pamiątki, domowe przetwory, gry komputerowe i kursy.

Dzięki Twojej pomocy malutka dziewczynka może wygrać nierówną walkę ze straszną chorobą! Hania jest pod opieką fundacji Się Pomaga, aby przekazać jej pieniądze, należy kliknąć w ten link.

Możesz też przekazać 1% swojego podatku bardzo chorej dziewczynce. Jak to zrobić? Należy wpisać w formularzu PIT "KRS 0000382243" oraz dołączyć dopisek "2482 pomoc dla Hani Terleckiej" w rubryce 'Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%'. 

Czas ucieka, ale wspólnie z nami Hania wygra tę walkę!