Jest BARDZO ŹLE! Stan maleńkiej Hani DRAMATYCZNIE się pogorszył!

2020-01-22 2:13 ToM
Walka z czasem malutkiej Hani. Bardzo złe wyniki!
Autor: Wielka walka małej Hani Fatalne wyniki Hani! Trwa walka z czasem!

Nie jest dobrze. Stan 18-miesięcznej Hani Terleckiej pogorszył się błyskawicznie i niespodziewanie. Nie można już dłużej czekać, dziewczynka jak najszybciej MUSI wyjechać na leczenie do USA! Przeszkodą są pieniądze, trzeba zebrać jeszcze 2 miliony zł...

O nagłym pogorszeniu stanu zdrowia Hani poinformowali rodzice dziewczynki oraz administratorzy portalu Wielka walka małej Hani. Maleństwo przez ostatnie dni czuło się lepiej, fatalna wiadomość o złych wynikach rezonansu była szokiem dla rodziców dziecka.

Choroba galopuje jak szalona, kradnąc Hani kolejne cenne minuty życia. Nowotwór jest bardzo agresywny i nie odpuszcza... - czytamy na stronie Wielka walka małej Hani.

Dziś mieliśmy rezonans. Niestety wyniki bardzo złe. (...) tutaj nie mają dla nas ratunku, a przeciwnik podstępny nabrał nas, bo widać było poprawę - dodała załamana mama dziewczynki.

Dzielne biedactwo cierpi na nowotwór splotu naczyniowego prawej komory bocznej. To niezwykle podstępna choroba o tragicznych rokowaniach!

Ratunkiem dla malutkiej i bardzo chorej Hani jest horrendalnie droga operacja w Stanach Zjednoczonych. Nierówna walka trwa, a dziewczynka nie poddaje się i odważnie stawia czoła strasznej chorobie.

Czas jednak ucieka, aby ocalić życie malutkiego dziecka trzeba zebrać 5 milionów złotych - niemal drugie tyle, ile udało się zgromadzić do tej pory. Potrzebna jest wielka mobilizacja - pozostałe 2 miliony zł należy zebrać do piątku!

Jak pomóc malutkiej Hani?

Dzięki Twojej pomocy malutka dziewczynka może wygrać nierówną walkę ze straszną chorobą! Hania jest pod opieką fundacji Się Pomaga, aby przekazać jej pieniądze, należy kliknąć w ten link.

Możesz też przekazać 1% swojego podatku bardzo chorej dziewczynce. Jak to zrobić? Należy wpisać w formularzu PIT "KRS 0000382243" oraz dołączyć dopisek "2482 pomoc dla Hani Terleckiej" w rubryce 'Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%'. 

Mieszkańcy miasta zorganizowali ponadto licytacje pamiątek, gadżetów i gadżetów. Cały dochód z aukcji będzie przeznaczony na leczenie Hani. Kliknij w ten link i sprawdź, co możesz wylicytować. Nie brakuje prawdziwych rarytasów i białych kruków!