Bestialsko ZAMORDOWANY i porzucony w worku pies! Cierpiał MĘKI [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

2021-03-22 9:28

Niebywałe okrucieństwo! W lesie w Suchedniowie nieznana osoba porzuciła bestialsko skatowanego psa. Zwłoki zwierzęcia zostały umieszczone w worku, po obrażeniach psa wyraźnie widać, że przed śmiercią bardzo cierpiał. Sprawą zmaltretowanego na śmierć psa zajmuje się Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce, Oddział Kielce. Organizacja prosi o kontakt wszelkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat właściciela zabitego i porzuconego w lesie psa.

Zwłoki psa zostały porzucone w worku na końcu ul. Stokowiec w Suchedniowie, na skraju lasu. O kontakt w sprawie ustalenia tożsamości właściciela skatowanego zwierzęcia apelują przedstawiciele kieleckiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Osoby kojarzące personalia osoby, pod której "opieką" pozostawał pies, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 660 295 856. Uwaga! Psa można rozpoznać choćby przez charakterystyczną obrożę.

Charakterystyczna obroża psa

i

Autor: Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce, Oddział Kielce

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Samochód stanął w ogniu na S7! Jechały w nim dwie osoby!

W akcję włączył się też portal "Scyzoryk się otwiera", który ufundował nagrodę dla pierwszej osoby, która wskaże właściciela psa.

CZYTAJ TEŻ: Dziś Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. MOCNY film artystów z Kielc

Barierki pozostawione po protestach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany