BEZCZELNOŚĆ! OKRADŁ pacjentkę szpitala, gdy wyszła z sali! Rozpoznajesz go?

2019-11-19 15:25 ToM
BEZCZELNOŚĆ! OKRADŁ pacjentkę szpitala, gdy wyszła z sali! Rozpoznajesz go?
Autor: Świętokrzyska Policja BEZCZELNOŚĆ! OKRADŁ pacjentkę szpitala, gdy wyszła z sali! Rozpoznajesz go?

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Zgłoś się na policję! Na początku października widoczny na zdjęciu człowiek zuchwale okradł pacjentkę pińczowskiego szpitala. Łupem rabusia padły: pieniądze, dokumenty i dwa telefony komórkowe. Osoby posiadające informacje o personaliach mężczyzny są proszone o kontakt z policją.

Do kradzieży doszło 8 października. Złodziej za cel obrał sobie jedną z sal w pińczowskim szpitalu, wykorzystując nieobecność pacjentki. Łupem rabusia padły pieniądze, dokumenty i dwa telefony komórkowe.

Według ustaleń policji sprawcą był mężczyzna w wieku około 35-40 lat, mierzył 180 cm, był średniej budowy ciała, z krótkimi ciemnymi włosami. Sprawca kradzieży miał na sobie czarną, skórzaną kurtkę, szare spodnie i grafitowo-kremową bluzę i czarne buty sportowe z jasną podeszwą.

Po dokonaniu kradzieży szpitalny rabuś wsiadł do granatowego opla corsa (rocznik między 1993 – 2000) i ruszył w nieznanym kierunku. 

- Policjanci dysponują zdjęciami i nagraniami z monitoringu, na którym widać twarz podejrzewanego mężczyzny. Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Pińczowie. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawy kradzieży można przekazywać osobiście, telefonicznie pod numerem 41 35 81 205 albo przez całą dobę pod nr 997 lub na adres mailowy kryminalny.pinczow@ki.policja.gov.pl - podkreśla Świętokrzyska Policja.