Chciał zjeść za darmo, więc pobił i skopał ekspedientkę w sklepie! Rozbójnik zatrzymany!

2021-03-02 10:41 tom
Chciał zjeść za darmo, więc pobił i skopał ekspedientkę w sklepie! Rozbójnik zatrzymany!
Autor: Pixabay Chciał zjeść za darmo, więc pobił i skopał ekspedientkę w sklepie! Rozbójnik zatrzymany!

A to dopiero bezczelność! 23-latek z Kielc zechciał zrobić sobie zakupy w jednym ze sklepów w centrum miasta, ale zapłacić za nabyte artykuły spożywcze już nie zamierzał. W zamian postanowił... pobić i skopać sprzedawczynię. Damski bokser uciekł, ale policjantom z Kielc wystarczyła niespełna godzina, by ująć sprawcę. To nie pierwszy konflikt z prawem na koncie młodego kielczanina, a sytuacja, w którą wpakował się ostatnio, okazała się zupełnie bezsensowną. Młody rozbójnik wyrzucił łupy pod postacią przekąsek w trakcie akcji policji.

23-latek z Kielc poczuł głód w niedzielne popołudnie. Właśnie wtedy postanowił udać się do sklepu w centrum miasta, gdzie zabrał z pułki smakołyki, ale zapłacić już nie zamierzał. Młodzieniec bezceremonialnie ukrył nabyte produkty pod kurtką. Gdy chciał wyjść ze sklepu, drzwi zastąpiła mu 57-letnia ekspedientka. Kobieta nie zamierzała tanio sprzedać skóry, zamiast tego stanowczo poprosiła o zwrot ukradzionych rzeczy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wypadek w pustostanie! Człowiek wpadł do studni!

- Wówczas mężczyzna zaczął uderzać kobietę w rękę, a gdy to nie pomogło, kopnął ją w nogę po czym z łupami uciekł ze sklepu. Pracujący na miejscu policjanci ze śródmiejskiego komisariatu szybko ustalili rysopis rozbójnika i ruszyli na poszukiwania. Po niespełna godzinie, mundurowi zauważyli w okolicy ulicy Seminaryjskiej mężczyznę, przypominającego sprawcę zdarzenia w sklepie. Okazał się nim 23- letni kielczanin - relacjonuje Karol Macek, oficer prasowy kieleckiej policji.

Młody kielczanin już wcześniej posiadał bogatą kartotekę. Napad na sklep ostatecznie okazał się bezcelowy, wszak rozbójnik pozbył się wszystkich ukradzionych produktów podczas zatrzymania. W poniedziałek usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Grozi mu za to kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ TEŻ:Kim byli żołnierze wyklęci? MOCNE słowa radnego z Kielc. "Akceptujemy hołubienie BANDYTOM"

Rocznica COVID-19. Co zapamiętali mieszkańcy Lublina?