Fatalny finał prac budowlanych w powiecie koneckim. Ściana PRZYGNIOTŁA 60-latka!

2020-02-27 16:14 EIKIE
Fatalny finał prac budowlanych w powiecie koneckim. Ściana PRZYGNIOTŁA 60-latka!
Autor: CC Pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Koszmarnie zakończyły się dla 60-latka prace budowlane w Sielpi Wielkiej. Ściana remontowanego budynku przygniotła mężczyznę, którego mimo reanimacji nie udało się uratować. Przyczyny tragedii bada policja i prokuratura.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek (27 lutego), ok. godziny 10:00 w Sielpi Wielkiej (woj. świętokrzyskie, powiat konecki). Dwaj mężczyźni prowadzili prace remontowo-budowlane w nieużywanym budynku. 

- W pewnym momencie cześć ściany zawaliła się i przygniotła 60-latka. Drugi z mężczyzn, 31-latek, wezwał służby ratunkowe, a sam rozpoczął reanimację poszkodowanego -powiedziała sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy KPP w Końskich w rozmowie z portalem echodnia.eu.

Na miejscu pojawiły się trzy zastępy straży pożarnej. Niestety - mimo podjętej reanimacji, 60-latka nie udało się uratować. Teraz przyczyny i okoliczności tego fatalnego w skutkach zdarzenia ustala policja pod nadzorem prokuratora. Do sprawy zaangażowano również przedstawicieli inspekcji pracy.

Rodzinie i przyjaciołom tragicznie zmarłego mężczyzny składamy wyrazy najgłębszego współczucia. 

Jeżeli byliście świadkami niepokojącego zdarzenia, wypadku lub pożaru - skontaktujcie się z naszą redakcją. Ułatwimy komunikację i ostrzeżemy innych o niebezpieczeństwie. Czekamy m.in. na naszym Facebooku.

Niespodziewane śmierci gwiazd polskiego kina

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.