Festiwal disco polo w Kielcach! Zenek Martyniuk na Kadzielni! Kto jeszcze wystąpi?

2020-08-04 8:10 ToM
Zenek Martyniuk zapłaci za ucieczkę syna z kwarantanny
Autor: Akpa Zenek Martyniuk zapłaci za ucieczkę syna z kwarantanny

Fani disco polo nie mają powodów do obaw - nawet koronawirus nie spowodował odwołania największego w Polsce festiwalu tego rodzaju muzyki! Na kieleckiej Kadzielni już w sobotę największe gwiazdy disco polo zameldują się na scenie. Nie zabraknie klasyków gatunku jak Zenek Martyniuk czy zespoły Weekend i Boys, ale pojawią się też goście z zagranicy!

Festiwal Muzyki Tanecznej odbędzie się w Kielcach po raz trzeci, a impreza budzi dość duże kontrowersje. W tym roku festiwal na Kadzielni wystartuje w sobotę, 8 sierpnia, o godzinie 18:30. Zabawa potrwa do 23:00, program jest obszerny.

- Wystąpi 20 zespołów, największe gwiazdy muzyki disco-polo, jak Zenek Martyniuk czy Bayer Full. Zaprezentują się nie tylko artyści z naszego kraju, m.in. Fun Factory czy Dr. Alban - informuje Marcin Różycki zastępca prezydenta Kielc. - Będą obowiązkowe maseczki, widzowie będą zajmowali co drugie miejsce. Bilety można kupić poprzez stronę www.ebilet.pl. Jeszcze są. Zapraszamy wszystkich do wspaniałej zabawy - dodaje.

Wielu miłośników disco polo oczekuje zwłaszcza na występ króla tego rodzaju muzyki Zenka Maryniuka, ale oprócz niego na scenie w Kielcach zagości większość krajowych i zagranicznych gwiazd muzyki tanecznej. Zagrają między innymi: Bayer Full, Radek Liszewski z zespołem Weekend, Marcin Miller i Boys. Publiczność usłyszy też piosenki zespołów After Party, Mejk oraz Piękni i Młodzi.

Uwaga! Ze względów sanitarnych w koncercie na Kadzielni będzie mogło uczestniczyć tylko 2500 widzów. Impreza będzie transmitowana na TVP 2 w sobotę i niedzielę od godz. 20:00.

Paweł Kukiz - najlepsze momenty Expressu Biedrzyckiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.