Jacek Tarnowski

i

Autor: Jacek Tarnowski/Facebook.com Jacek Tarnowski

Jacek Tarnowski nie żyje. Nagła śmierć burmistrza. "Połaniec był Jego oczkiem w głowie"

2021-11-23 20:19

Jacek Tarnowski nie żyje. Burmistrz Połańca miał 54 lata. Tragiczną informację potwierdził przewodniczący rady miasta Połańca Stanisław Lolo. Wiadomo, że Jacek Tarnowski odszedł nagle. Nie podano przyczyny jego śmierci, choć nieoficjalnie mówi się o zawale serca.

Jacek Tarnowski nie żyje. Burmistrz Połańca w województwie świętokrzyskim miał 54 lata. Informacje o śmierci samorządowca potwierdził w rozmowie z Radiem Kielce, przewodniczący rady miasta Połańca Stanisław Lolo. Tarnowski był burmistrzem niewielkiej miejscowości od 2006 roku. Ukończył kierunku mechanika i budowa maszyn na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Wedle nieoficjalnych informacji, do jakich dotarła "Gazeta Wyborcza", przyczyną śmierci samorządowca był zawał serca.

Czytaj także: Pirat drogowy z "Sienkiewki" idzie do więzienia! Jest wyrok!

- Serce pęka. Odszedł od nas Jacek Tarnowski. Jeszcze niedawno oprowadzał mnie po ukochanym Połańcu, którym od lat zarządzał. Z dumą i skromnością pokazywał zrealizowane inwestycje. Dzieliliśmy się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w samorządzie a także problemach jakie inni wywołują, by kogoś pogrążyć. Połaniec był Jego oczkiem w głowie. Kochał całym sercem miasto, któremu oddał kawał swojego życia. Jacku będzie nam Cię bardzo bardzo brakowało - napisał Marek Materek, prezydent Starachowic wspominając Tarnowskiego.

Mężczyzna skoczył z 5 piętra

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki