Kielce. Awantura na osiedlu! Próba PORWANIA dwóch chłopców na Ślichowicach?

2021-04-09 15:01
Kielce. Awantura na osiedlu! Próba PORWANIA dwóch chłopców na Ślichowicach?
Autor: Pixabay Kielce. Awantura na osiedlu! Próba PORWANIA dwóch chłopców na Ślichowicach?

W ciągu ostatniej doby internet obiega informacja o rzekomej próbie porwania dwojga dzieci, do jakiej miało dojść na kieleckich Ślichowicach. Wiadomość o zdarzeniu została zamieszczona na jednej z grup w mediach społecznościowych, gdzie wzbudziła wiele emocji. "Facet chciał wrzucić dwóch ośmioletnich chłopców do bagażnika. Jakaś pani zauważyła, zaczęła krzyczeć, druga podleciała i uciekł" - głosi opis. W piątek, 9 kwietnia, okazało się, że sprawą zajmowała się kielecka policja.

Zdarzenie zostało nagłośnione w czwartek, do zdarzenia miało dojść na osiedlu Ślichowice. Jak napisano na jednej z Facebookowych grup, mężczyzna miał zaczepiać dzieci, próbował rzekomo porwać dwóch ośmiolatków do bagażnika samochodu. Autorka komentarza zaznaczyła, że sprawa została zgłoszona na policję.

ZOBACZ TEŻ: Pożar i ewakuacja SZKOŁY w Cedzynie! Aż 12 zastępów straży pożarnej w akcji!

W piątek kielecka policja potwierdziła, że sprawa jest w toku. Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach nie udzielili szczegółowych informacji w sprawie zdarzenia, wiadomo jedynie, że na Ślichowicach zgłoszono sprawę, w której miały uczestniczyć dzieci. Sytuacja jest pod kontrolą, więcej wiadomości wkrótce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Za mało autobusów w Kielcach? Ważne zmiany w rozkładach od 11 kwietnia!

Szczyt pandemii we wrocławskim szpitalu tymczasowym.