Kielce: Leżał nieprzytomny pod kościołem! Chciał bić ratowników!

2020-07-30 13:04 ToM
Kielce: Leżał nieprzytomny pod kościołem! Chciał bić ratowników!
Autor: Straż Miejska Kielce Kielce: Leżał nieprzytomny pod kościołem! Chciał bić ratowników!

W środową noc, ok godz. 24:00 kielecka straż miejska dostała zgłoszenie o nieprzytomnym młodym mężczyźnie, który leżał na ławce nieopodal kościoła św. Wojciecha. Strażnicy wezwali na pomoc mężczyźnie ratowników, udało się wybudzić nieprzytomnego. Ocucony mężczyzna zrobił się agresywny, wtedy okazało się, że jest pod wpływem alkoholu i amfetaminy!

Strażnicy miejscy, po otrzymaniu zgłoszenia, natychmiast udali się na pomoc nieprzytomnemu mężczyźnie. Po przybyciu od razu wyczuli mocny odór alkoholu. Aby uratować mężczyznę wezwano ratowników medycznych, który ocucili nieprzytomnego. Wtedy zaczęła się draka!

- Kiedy mężczyzna odzyskał przytomność zaczął się dziwnie zachowywać. Miał bardzo silne wahania nastroju, od napadów śmiechu do bardzo silnej agresji wobec ratowników - informuje Straż Miejska w Kielcach.

Strażnicy podejrzewali, że ocucony mężczyzna może być nie tylko pod wpływem alkoholu, ale i narkotyków. Funkcjonariusze postanowili go przeszukać, a ich oczom ukazały się dwa duże plastikowe worki z amfetaminą. Młody człowiek przyznał się, że jest właścicielem narkotyku.

Sprawa została przekazana policji.

Dramat w świdnickim zalewie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.