Kielce. Nabór do żłobków. Są terminy rekrutacji. Sprawdź! [HARMONOGRAM]

2021-04-21 9:17 tom
Kielce. Nabór do żłobków. Są terminy rekrutacji. Sprawdź! [HARMONOGRAM]
Autor: Pixabay Kielce. Nabór do żłobków. Są terminy rekrutacji. Sprawdź! [HARMONOGRAM]

Uwaga rodzice! Są terminy rekrutacji do żłobków samorządowych w Kielcach! Rekrutacja odbywa się za pomocą systemu elektronicznego, opiekunowie i rodzice, którzy zamierzają posłać swoje pociechy do żłobków mają jeszcze tylko tydzień na złożenie pisemnego potwierdzenia w tej sprawie. Wyniki rekrutacji już niebawem, bo dokładnie 28 kwietnia. Zobacz szczegółowy harmonogram rekrutacji do żłobków w Kielcach!

Jak poinformował Urząd Miasta Kielce, rekrutacja odbywa się za pomocą systemu elektronicznego dostępnego na stronie https://nabor.edukielce.pl. Uwaga! Aby skutecznie zarejestrować dziecko w systemie, konieczna jest drukarka. Rekrutacja do żłobków w Kielcach ruszyła 15 kwietnia. Oto szczegółowy harmonogram.

  • od 15 kwietnia do 28 kwietnia – Rodzice/Opiekunowie prawni dzieci uczęszczających do żłobka potwierdzają chęć kontynuacji opieki żłobkowej w następnym roku poprzez złożenie pisemnego potwierdzenia na druku pobranym bezpośrednio w żłobku.
  • 30 kwietnia – aktualizacja systemu rekrutacyjnego o dane zawierające zwolnione i nowe miejsca w żłobkach oraz aktualne grupy.
  • od 20 maja do 27 maja – weryfikacja złożonych wniosków, wstrzymana możliwość składania i edytowania wniosków. W tym czasie wszystkie zarejestrowane wnioski będą uczestniczyły w kwalifikacji na miejsca dostępne od 1 września.
  • 28 maja godz. 14:00 – ogłoszenie wyników rekrutacji, poprzez wywieszenie w placówkach list dzieci przyjętych i nie przyjętych oraz możliwość sprawdzenia w systemie statusu wniosku po zalogowaniu się na swoje konto.
  • od 7 czerwca do 18 czerwca – Rodzice/Opiekunowie prawni dzieci przyjętych mają obowiązek potwierdzenia woli korzystania z opieki w żłobku poprzez złożenie pisemnego potwierdzenia na druku pobranym z systemu lub bezpośrednio w żłobku.

UWAGA! Brak potwierdzenia w powyższym terminie skutkuje skreśleniem dziecka z listy przyjętych. Rodzice/Opiekunowie prawni dzieci umieszczonych na liście oczekujących zobowiązani są do potwierdzania chęci rekrutacji do żłobka w terminach:- 2-16 listopad- 1-15 luty

ZOBACZ TEŻ: Pieniądze SZUKAJĄ człowieka! Nietypowa prośba pińczowskiej policji!

Borsuk Krzyś pogryziony przez psy. Trwa walka weterynarzy o jego życie