Koronawirus Świętokrzyskie! SETKA przekroczona! Nowe przypadki w powiecie kieleckim!

2020-04-06 10:28 ToM
Coronavirus
Autor: OrnaW/CC0/pixabay.com

W woj. świętokrzyskim liczba przypadków koronawirusa przekroczyła barierę stu zachorowań. W poniedziałek ok. godz. 10:00 potwierdzono kolejnych 10 przypadków, co oznacza, że łącznie z chorobą COVID-19 walczą 103 osoby w regionie. Spośród nowych przypadków z poniedziałku zdecydowana większość to mężczyźni: młodzi i w sile wieku

W poniedziałek rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 99 przypadkach koronawirusa w Polsce. Choroba znów zebrała śmiertelne żniwo z naszym kraju. Zmarły cztery osoby: 40-letnia kobieta hospitalizowana w Krotoszynie, 87-letni mężczyzna hospitalizowany w Tychach, 61-letni mężczyzna hospitalizowany we Wrocławiu i 75-letni mężczyzna hospitalizowany w Łańcucie.

Potwierdzono też kolejnych 10 przypadków COVID-19 na terenie woj. świętokrzyskiego. Dominują mężczyźni, którzy stanowią aż 9 potwierdzonych zachorowań.

- To 9 osób z powiatu kieleckiego: 8 mężczyzn (4 młodych i 4 w sile wieku) oraz kobieta w sile wieku, a także starszy mężczyzna z powiatu raciborskiego w województwie śląskim - wylicza Ewa Łukomska, rzeczniczka wojewody.

CZYTAJ TEŻ >>> Czy lato wypłoszy koronawirusa?

Bądź odpowiedzialny i zostań w domu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.