nóż

i

Autor: Shutterstock

Tragedia!

Krwawa jatka w Staszowie! Syn podźgał nożem matkę i jej konkubenta, kobieta nie żyje

2023-02-18 9:45

Tragiczne wieści ze Staszowa. Nie żyje 66-latka podźgana nożem przez własnego syna. Jak podaje RFM FM, ranny został partner zamordowanej. Sprawcą ma być 39-latek, który też odniósł rany. Do szokującego zdarzenia doszło w piątek (17 lutego) na ulicy w samym środku miasta. Policja nie podaje na razie szczegółów. Jak do tego doszło?

Staszów. Syn podźgał matkę i jej konkubenta

Dramatyczne sceny rozegrały się na ulicy w centrum miasta. Wieczorem, około godziny 20 służby dostały dramatyczne wezwanie. - Otrzymaliśmy zgłoszenie, że na jednej z ulic w centrum miasta - na ul. Piłsudskiego - mężczyzna biega z nożem - mówiła w rozmowie z RMF FM oficer prasowa komendy powiatowej policji w Staszowie Joanna Szczepaniak. 39-letni mężczyzna miał kilka razy dźgnąć swoją matkę w klatkę piersiową. Ranna trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Stan kobiety był określany przez lekarzy jako ciężki. Lekarzom nie udało się jej uratować, zmarła w sobotę nad ranem.

Policjanci zatrzymali nożownika. Jak podaje RMF FM mężczyzna nie miał żadnych zatargów z prawem i nie był notowany przez policję. Dlaczego dopuścił się tak straszliwego czynu? Z nieoficjalnych informacji wynika, że doszło do domowej awantury. Śledczy nie podają jednak na razie motywów tej koszmarnej zbrodni.

Sonda
Jaka powinna być kara za brutalne zabójstwo własnej matki?
Nasi Partnerzy polecają