Krwawe morderstwo w Brodach?! Postrzelony mężczyzna znaleziony na poboczu

i

Autor: Shutterstock Krwawe morderstwo w Brodach?! Postrzelony mężczyzna znaleziony na poboczu

Policja dopadła sprawców?!

Krwawe morderstwo w Brodach?! Postrzelony mężczyzna znaleziony na poboczu

2022-09-25 12:36

Koszmarne odkrycie w Brodach koło Końskich (woj. świętokrzyskim). Na poboczu znaleziono ciało postrzelonego mężczyzny. 36-latek miał trzy rany postrzałowe klatki piersiowej. Policja zatrzymała trzech mężczyzn.

- Policja zatrzymała w niedzielę trzy osoby w związku ze śmiercią 36-letniego mężczyzny, którego ciało odnaleziono przy jednej z dróg lokalnych w okolicach Końskich - poinformowała sierż. szt. Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Przygodzka dodała, że około godziny 2.30 nocą z soboty na niedzielę załoga karetki pogotowia powiadomiła policjantów z Końskich, że w pobliskiej miejscowości przy drodze znaleziono młodego mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Mężczyzna miał trzy postrzałowe rany klatki piersiowej. 

Zobacz koniecznie: Zabił Lucynę siekierą, bo nazwała go fajtłapą. Sąd wymierzył karę za zabójstwo w Juszczynie [ZDJĘCIA, WIDEO]

Krwawe morderstwo w Brodach?! Postrzelony mężczyzna znaleziony na poboczu

Na miejsce skierowano policyjną grupę dochodzeniowo-śledczą, która ustaliła, że zmarły mężczyzna to 36-letni mieszkaniec powiatu koneckiego. Niewykluczone, że do śmierci mężczyzny mógł się ktoś przyczynić. Policja potwierdza, że mężczyzna posiadał ranę "w okolicy klatki piersiowej".

- Do sprawy zatrzymano trzech mężczyzn: 27-, 33- i 40-latka, wszyscy to mieszkańcy powiatu koneckiego. Ciało mężczyzny zostanie zabezpieczone do badań. Sekcja zwłok wykaże, co było przyczyną zgonu – dodała funkcjonariuszka.

Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Końskich.

Sonda
Czy w Polsce powinien być bardziej swobodny dostęp do broni?
Taksówkarz postrzelony przy Puławskiej
Nasi Partnerzy polecają