Łopuszno: Dramat na gospodarstwie! Maszyna rolnicza wciągnęła dłonie 34-latka!

2021-06-11 20:09 Tomasz Majta
LPR
Autor: Justyna Świderska Na miejscu wypadku lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Bardzo niebezpieczny wypadek na jednym z gospodarstw w podkieleckim Łopusznie! 34-letni mężczyzna, pracujący w polu z użyciem prasy do słomy, odniósł niezwykle poważną kontuzję - maszyna rolnicza wciągnęła jego dłonie w tryby. Rannego odnalazł ojciec, kiedy przyjechał na pole po sprasowaną słomę. W momencie wypadku poszkodowany 34-latek był przytomny, został zabrany do szpitala śmigłowcem LPR. Teraz lekarze robią wszystko, co w ich mocy, by uratować dłonie młodego mężczyzny.

Jak informuje Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, do dramatycznego wypadku doszło w piątkowe popołudnie, po godzinie 16:00 w Łopusznie. 34-latek pracował w polu z użyciem prasy do słomy. W pewnym momencie coś poszło nie tak, a ręce młodego mężczyzny zostały wciągnięte w tryby maszyny. Rannego 34-latka zauważył jego ojciec, kiedy przyjechał po odbiór słomy.

CZYTAJ TEŻ: Ćmielów: Groza na przejeździe kolejowym! Bus wjechał w lokomotywę!

Młody mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala, lekarze walczą o jego dłonie. Nie wiadomo, czy rannemu uda się wrócić do sprawności. Na polu w Łopusznie najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego wypadku, szczegóły zdarzenia są weryfikowane przez policję.

Młody strażak zginął w wypadku samochodowym