Łubnice. Nie żyje młody mężczyzna. Jechał jako pasażer z 19-latką. Nagle uderzyli w ciężarówkę

2021-04-17 14:04 Rafał Strzelec
Wypadek w Łubnicach. Nie żyje 27-latek
Autor: KP PSP Staszów

Łubnice. Nie żyje 27-letni mężczyzna po wypadku, do jakiego doszło w piątek 16 kwietnia wieczorem na drodze krajowej nr 79. Ofiara jechała z 19-letnią kobietą pojazdem marki toyota yaris. W pewnym momencie samochód nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej ciężarówce marki volvo. Doszło do zderzenia. Policja bada okoliczności wypadku.

Łubnice. Śmiertelny wypadek na DK 79. Nie żyje młody mężczyzna

Do zdarzenia doszło w piątek 16 kwietnia w miejscowości Łubnice w powiecie staszowskim, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 79 z drogą powiatową. - Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że 19-letnia kobieta kierująca toyotą, z nieustalonych do tej pory przyczyn nagle wykonała manewr skrętu w lewo. Tym samym nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym volvo, którym kierował 27-letni mężczyzna - powiedziała w rozmowie z Polską Agencją Prasową mł.asp. Joanna Szczepaniak z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie.

Akcja reanimacyjna 27-letniego mężczyzny trwała godzinę. Niestety, lekarz stwierdził zgon mężczyzny. 19-letnia kierująca nie doznała poważniejszych obrażeń. Trafiła jednak na obserwację do szpitala. Droga była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie przyczyn tej tragedii.

Czytaj również: Mierzęcice. Jechali znad morza, doszło do wypadku. Malutki Marcel nie miał szans. Jego mama zmarła w karetce

14-latka wypadła z drugiego piętra na Gocławiu
Tak bardzo spieszył się na randkę, że stracił prawo jazdy