Horror na drodze

Makabryczny wypadek w Zalesiu. 16-latka zginęła, dwóch nastolatków walczy o życie

2023-02-26 13:53

Tragiczny wypadek w Zalesiu (woj. świętokrzyskie) miał miejsce w sobotę, 25 lutego w godzinach wieczornych. Osobowego seata prowadził 19-latek. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Troje nastolatków trafiło do szpitala. Medykom nie udało się uratować życia 16-latki, trwa walka o pozostałych.

Ochotnicy z OSP Raków poinformowali, że informacja o wypadku wpłynęła do nich w sobotę (25 lutego 2023 r.) ok. godziny 19:50. Jak przekazała w rozmowie z Polską Agencją Prasową, mł. asp. Małgorzata Perkowska-Kiepas, oficer prasowa kieleckiej policji w samochodzie, oprócz kierowcy, było jeszcze troje nastoletnich pasażerów: 16-letnia dziewczyna i dwóch siedemnastolatków. - Pasażerowie w stanie ciężkim zostali przewiezieni do szpitala. Niestety życia 16-latki nie udało się uratować - poinformowała funkcjonariuszka.

Świętokrzyskie. Tragiczny wypadek w Zalesiu. Trwa walka o życie dwóch nastolatków

Na miejscu wypadku pracowało pięć zastępów strażackich. Ranni zostali zabrani do szpitali w Staszowie i w Kielcach. Dwaj siedemnastolatkowie są nadal w szpitalu, ich stan określany jest jako ciężki. Kierowca samochodu był trzeźwy, została mu pobrana krew do dalszych badań. Od ich wyników będzie zależał kierunek, w którym podąży śledztwo. Rodzinie i bliskim zmarłej 16-latki składamy wyrazy współczucia. Do kierowców apelujemy o ostrożność na drogach. Do sprawy będziemy wracać, a pod tekstem prezentujemy galerię z miejsca zdarzenia. Zdjęcia dzięki uprzejmości strażaków z OSP Raków.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Groźny wypadek na al. Waszyngtona. Zderzenie samochodu z autokarem
Nasi Partnerzy polecają