Malutka dziewczynka wypadła z okna w Dwikozach! Dziecko zmarło

2021-08-02 14:46
Malutka dziewczynka wypadła z okna w Dwikozach! Dziecko zmarło
Autor: Pixabay Malutka dziewczynka wypadła z okna w Dwikozach! Dziecko zmarło

Tragicznie skończył się wypadek, do którego doszło 25 lipca w Dwikozach. Półtoraroczna dziewczynka nieszczęśliwie wypadła z drugiego piętra, trafiła do szpitala, gdzie lekarze intensywnie walczyli o jej życie, od samego początku hospitalizacji pozostawała w ciężkim stanie. Niestety, w poniedziałkowy poranek napłynęły tragiczne wieści - dziewczynka zmarła. W momencie wypadku dziecko przebywało pod opieką trzeźwej matki, maleństwo wykorzystało jej chwilową nieobecność oraz nieuwagę rodzeństwa.

Przypomnijmy - w momencie gdy doszło do wypadku, dziewczynka przebywała w pokoju z rodzeństwem w wieku 4 i 13 lat, a trzeźwa mama dzieci znajdowała się w kuchni. 18-miesięczne dziecko najprawdopodobniej wdrapało się na parapet i oparło rączkami o okno, które otwiera się na zewnątrz. Wtedy doszło do nieszczęścia. Dziecko spadło na posypaną piachem jezdnię. Na miejsce natychmiast ruszyli strażacy-ochotnicy z miejscowej remizy w Dwikozach i z jednostka ratowniczo-gaśnicza z Sandomierza, przyleciał też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dziecko trafiło do szpitala, lekarze ocenił stan dziewczynki jako ciężki.

CZYTAJ TEŻ: Osiek: Dramatyczny wypadek na prostej drodze. Cztery osoby ranne

Po tygodniu ze szpitala w Ostrowcu napłynęły tragiczne wieści. Jak przekazała Paulina Kalandyk z Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu poinformowała, że niestety, życia dziecka nie udało się uratować. Po tygodniowej hospitalizacji, w poniedziałek 2 sierpnia, stwierdzono zgon dziewczynki.

Rozjechał autobusem 19-latkę. Był na silnych lekach. Konferencja prokuratury