Chuligańskie sceny NOCĄ w centrum Kielc! ZAATAKOWAŁ szewca! [ZDJĘCIA]

2020-05-20 22:09 ToM

Poluzowane obostrzenia sprawiły, że coraz więcej kielczan spędza wieczory w centrum miasta. A to też sprzyja wyskokom. Przechadzający się niedługo przed północą kielczanie wpadli w oko miejskiego monitoringu. W pewnym momencie jeden z nich najpierw skopał drzwi salonu szewskiego a potem uderzył w stojący obok samochód, z którego wyskoczył kierowca.Wtedy nawiązała się szamotanina.

Chuligańskie seny rozegrały się w we wtorkową noc tuż przed północą. Dwaj mężczyźni szli przez centrum Kielc, w pewnym momencie najwyraźniej jeden z nich poczuł nadmiar energii i agresji. Wszystko nagrał w całej okazałości miejski monitoring.

- Około godz. 23:19 prowadzący obserwację monitoring straży miejskiej zauważył na ul. Warszawskiej, idących dwóch mężczyzn. W pewnym momencie jeden z nich kopnął w drzwi do lokalu, w którym mieszczą się usługi szewskie. Po chwili ten sam mężczyzna idąc dalej kopnął w przejeżdżający samochód, z którego wyskoczył kierujący. Pomiędzy mężczyznami nawiązała się gwałtowna szarpanina, po której kierowca odjechał - informuje kielecka straż miejska

Radiowóz straży pojawił się niemal natychmiast przed osłupiałym sprawcą ataku agresji. On, podobnie jak jego kolega, byli ciągle pod lupą dyżurnego monitoringu. Ostatecznie krewki napastnik dostał "po kieszeni"

- W wyniku wspólnych natychmiastowych działań doszło do ujęcia mężczyzn na ul. Koziej. Sprawca został ukarany grzywną w postaci mandatu - informuje straż miejska.

Mieszkańców Gorzowa nocą budzą śmieciarki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.