Nowe szaty mistrzów Polski. PGE VIVE Kielce - faceci w czerni

2019-10-04 15:35 ToM

Klub Sportowy PGE VIVE Kielce zaprezentował nowe komplety strojów na ten sezon. Dużym zaskoczeniem dla wiernych kibiców "Iskierki" jest kolor wyjazdowych kompletów. Mistrzowie Polski zagrają bowiem na czarno!

Nowy kolor wyjazdowych strojów z pewnością zaskoczy kibiców kieleckiej drużyny. Jak wiadomo barwy klubu to żółty, biały i niebieski. Własnie w takiej kolorystyce utrzymany jest podstawowy komplet.

Kielczanie zagrają na czarno w meczach wyjazdowych. Ta zmiana ma na celu odświeżenie wizerunku klubu i drużyny, zwłaszcza, że w przyszłym roku PGE VIVE Kielce będzie świętować 55. rocznicę powstania.

Klub przygotował dla swoich zawodników również trzeci komplet strojów. Ten, podobnie jak w zeszłym roku jest utrzymany w białej kolorystyce. Kielczanie cali na biało wejdą na hale przeciwników w Lidze Mistrzów.

Najbliższy mecz PGE VIVE Kielce odbędzie się już w sobotę o godz. 16 w Hali Legionów. Z racji tego, że spotkanie będzie miało miejsce w Kielcach, gospodarze zagrają w tradycyjnych żółto-biało-niebieskich strojach. Kielczanie zmierzą się z Energą MKS Kalisz.

Szczególną atrakcją pojedynku z drużyną z Kalisza ma być debiut wychowanka KS VIVE Kielce, Cezarego Surgiela. Utalentowany 17-latek został zgłoszony do kadry na najbliższy mecz.