Ostrowiec Św. Zakrwawione ciało na klatce! Jest podejrzany o zabójstwo 41-latka

2021-09-21 20:29
Ostrowiec Św. Zakrwawione ciało na klatce! Jest podejrzany o zabójstwo 41-latka
Autor: powerjahr/cc0; cocoparisienne/cc0 - oba Pixabay.com W bloku w Ostrowcu Świętokrzyskim znaleziono ciało 41-latka. Leżało na klatce schodowej i było całe zakrwawione, a interweniujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że mogło dojść do zabójstwa (zdj. ilustracyjne)

W bloku w Ostrowcu Świętokrzyskim znaleziono ciało 41-latka. Leżało na klatce schodowej i było całe zakrwawione, a interweniujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że do śmierci mężczyzny mogła przyczynić się osoba trzecia. W tej sprawie został zatrzymany 35-latek, który być może odpowiada za zabójstwo mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego.

Ostrowiec Św. Zakrwawione ciało na klatce! Jest podejrzany o zabójstwo 41-latka

Jak informuje PAP, na klatce schodowej bloku w Ostrowcu Świętokrzyskim ujawniono ciało 41-latka. Do zdarzenia doszło dziś, tj. we wtorek 21 września, ok. godz. 15. Ciało było całe zakrwawione, ale ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna być może jeszcze żyje - gdy na miejsce dotarła załoga karetki pogotowia, jej lekarz stwierdził jednak zgon 41-latka. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim ustalili, że do śmierci mężczyzny mogła się przyczynić osoba trzecia, dlatego w sprawie został zatrzymany już 35-latek - być może to on dopuścił się zabójstwa. Na miejscu znalezienia ciała 41-latka cały czas pracują mundurowi, biegły sądowy i prokurator, którzy wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności śmierci mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego.

Czytaj też: Wjechał do katedry na rowerze podczas mszy! Krzyczał, że zmartwychwstał!

Czytaj też: Nie żyje 71-latek. Był podejrzany o uprawianie seksu z 13-latką, która urodziła dziecko

Sonda
Czy w Polsce powinna obowiązywać kara śmierci?
Obciął dłoń maczetą 21-letniemu Maksymilianowi. Masakra w Leżajsku