Policja z Kielc w żałobie. Grzegorz Libuda nie dożył 50. urodzin

2021-11-30 11:07
Grzegorz Libuda nie żyje. Koledzy z komisariatu żegnają swojego podkomisarza
Autor: KMP Kielce Grzegorz Libuda nie żyje. Koledzy z komisariatu żegnają swojego podkomisarza

Świętokrzyska policja poinformowała o śmierci swojego kolegi, podkomisarza Grzegorza Libudy. Kielecki policjant przez blisko 28 lat był związany z niebieskim mundurem, od ponad 13 lat służył na stanowisku Naczelnika Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Kielcach. Zmarł w wieku 48 lat, po starciu z ciężką chorobą.

Żałoba w szeregach kieleckiej policji. Mundurowi żegnają swojego kolegę, podkomisarza Grzegorza Libudę, od lat związanego z jednostką i z wydziałem narkotykowym. - Przez większość lat związany był z pracą w pionie kryminalnym. Od 2008 roku kierował wydziałem zwalczającym przestępczość narkotykową. W służbie dał się poznać jako świetny fachowiec, oddany sprawom bezpieczeństwa, doskonały policjant i dobry przełożony - czytamy na stronie Policji Świętokrzyskiej. Funkcjonariusz odszedł w ostatni piątek, po ciężkiej chorobie, w wieku zaledwie 48 lat.

Polecamy: Syn spędzał kwarantannę razem z mamą. On nie żyje, ona skończyła w szpitalu

W Sądzie Rejonowym w Białymstoku ruszył proces oszustów działających metodą „na policjanta”

Kadra kierownicza, policjanci i pracownicy garnizonu świętokrzyskiego składają rodzinie, najbliższym i przyjaciołom kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w związku ze stratą.

Ostatnie pożegnanie zmarłego odbędzie się w najbliższą środę, 1 grudnia, o godzinie 9:30 w Domu Pogrzebowym na Cmentarzu w Cedzynie.

Sonda
Miałeś kiedyś problemy z policją?