Potężne zderzenie busów pod Końskimi! Czworo dzieci zabrała karetka. Ich kierowca doprowadził do wypadku? [ZDJĘCIA]

i

Autor: KPP w Końskich W czwartek, 31 marca, w Wólce pod Końskimi doszło do wypadku, w którym zderzyły się dwa busy. Czworo dzieci z forda transita trafiło do szpitala

Potężne zderzenie busów pod Końskimi! Czworo dzieci zabrała karetka [ZDJĘCIA]

2022-03-31 19:58

W czwartek, 31 marca, w Wólce pod Końskimi doszło do wypadku, w którym zderzyły się dwa busy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący fordem transit nie ustąpił na skrzyżowaniu pierwszeństwa prowadzącej mercedesa kobiecie, wskutek czego doszło do zderzenia. Karetka pogotowia zabrała z miejsca wypadku sześć osób, w tym czworo dzieci, pasażerów forda.

Zderzenie dwóch busów w miejscowości Wólka pod Końskimi - do wypadku doszło w czwartek, 31 marca, ok. godz. 15. Według wstępnych ustaleń policji, które będą jeszcze weryfikowane, prowadzący forda transita 37-latek nie ustąpił na skrzyżowaniu pierwszeństwa przejazdu busowi marki Mercedes, za kierownicą którego siedziała kobieta w nieznanym na tę chwilę wieku. Prowadząca, jej pasażer i czworo dzieci w wieku: 9, 11, 14 i 17 lat, które podróżowały fordem, zostało zabranych karetkami pogotowia do szpitala na konsultację medyczną - nie wiadomo, jak poważne są ich obrażenia. Jak informuje PAP, ludzie jadący fordem to osoby narodowości brytyjskiej, ale Komenda Powiatowa Policji w Końskich potwierdza na razie tylko, że byli to obcokrajowcy. Mundurowi wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku w Wólce.

Czytaj też: Makabryczna tragedia w gminie Łączna! Piła spalinowa rozszarpała kobietę!

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Staranował ją na przejściu dla pieszych. Nagranie z Łukowa