Sielpia Wielka. Motocyklista wjechał w trzyosobową rodzinę! Ojciec i córka w szpitalu

i

Autor: Karol Szadkowski (AMZ Kutno) [CC BY-SA 4.0] Sielpia Wielka. Motocyklista wjechał w trzyosobową rodzinę! Ojciec i córka w szpitalu

Sielpia Wielka. Motocyklista wjechał w trzyosobową rodzinę! Ojciec i córka w szpitalu

2022-06-17 16:16

Niebezpieczne zdarzenie w miejscowości Sielpia Wielka (woj. świętokrzyskie). 25-letni mężczyzna wjechał motocyklem w trzyosobową rodzinę! Ranne zostały dwie osoby: ojciec i jego 5-letnia córka!

Do wypadku doszło w czwartek (16 czerwca) wieczorem na ul. Wjazdowej w Sielpi Wielkiej koło Końskich. - 25-letni mężczyzna z gminy Końskie, jadąc motocyklem crossowym KTM, podczas wyprzedzania stracił panowanie nad motocyklem i wjechał na chodnik. Motocyklista potrącił 39-letniego mężczyznę i jego pięcioletnią córkę. Oboje trafili do szpitala w Kielcach - ojciec z obrażeniami głowy, a jego córka z urazem nogi - poinformowała st. sierż. PAP Marta Przygodzka, rzeczniczka koneckiej policji.

Obrażeń nie doznał jedynie trzyletni chłopiec, który wspólnie z ojcem i siostrą spacerował chodnikiem. Okazało się, że 25-latek nie miał uprawnień do kierowania motocyklem, a jednoślad nie był dopuszczony do ruchu. - Sprawa będzie miała swój finał w sądzie - dodała funkcjonariuszka.

Sonda
Czy zachowanie motocyklistów na polskich drogach to problem?
Szalał po Wrocławiu na jednym kole. Motocyklista zatrzymany przez policjantów