SKANDAL! Ohydny OSZUST! Bezczelnie wykorzystał malutką Hanię z Kielc!

2020-01-24 14:15
Hania Terlecka
Autor: Się Pomaga Co za skandal! Chcieli oszukać małą dziewczynkę!

Historia 18-miesięcznej Hani, która dzielnie zmaga się z bardzo ciężkim nowotworem, poruszyła całą Polskę. Udało się zebrać ponad 6 milionów zł, dziewczynka lada moment poleci na leczenie do USA. Niestety, wśród tysięcy osób o wielki sercach znalazł się też perfidny oszust, który próbował wyłudzić oddane na licytacje przedmioty!

Kolosalną sumę 6 mln zł udało się zgromadzić dzięki pomocy tysięcy kielczan i milionów Polaków. Mimo to znalazła się nieuczciwa osoba, która próbowała wzbogacić się na krzywdzie malutkiego dziecka!

O szokującej i skandalicznej sytuacji poinformowano na stronie "Licytacje dla Hani Terleckiej".

"Pojawiła się osoba lub osoby, które, licytując kilka przedmiotów dobijały do jednej stawki - 550 złotych - i wysyłały jedno i to samo potwierdzenie. Kochani prosimy Was o to, aby weryfikować przelewy. Zawsze musi być w nich imię, nazwisko, kwota oraz informacja za jaką licytację płacimy! Jeśli ktoś z Państwa spotkał się z taka sytuacją, prosimy o informację do administratorów grupy. Nie wysyłajcie żadnych przedmiotów, dopóki nie macie pewności!" - czytamy.

Na tę chwilę nie wiadomo, kto dopuścił się ohydnego oszustwa. Najważniejsze jednak, że na koncie 18-miesięcznej Hani znalazły się fundusze na wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Operacja w szpitalu w Ohio to ostatnia szansa na pokonanie strasznej choroby. Niestety, stan zdrowia maleństwa ciągle się pogarsza. Trwa walka z czasem!