Spacer jak z horroru w Kielcach! Groźny pies pogryzł matkę właściciela!

2020-08-04 10:30 ToM
Spacer jak z horroru w Kielcach! Groźny pies pogryzł matkę właściciela!
Autor: Amstaff_kiara/Pixabay Spacer jak z horroru w Kielcach! Groźny pies pogryzł matkę właściciela!

Dramatyczne sceny rozegrały się na ul. Stacyjnej w Kielcach! 60-letnia kobieta zabrała na spacer psa należącego do jej syna. Czworonóg nie należy do łagodnych - świadkowie donieśli, że przypomina amstaffa lub bulteriera. W pewnym momencie pies rzucił się na starszą panią, 60-latka trafiła do szpitala z ranami głowy i nogi.

Jak informuje Karol Macek z kieleckiej policji, do zdarzenia doszło w poniedziałek. 60-letnia kobieta wyprowadziła na spacer psa należącego do jej syna. W pewnym momencie przypominający amstaffa lub bulteriera czworonóg zaatakował kobietę! Dantejskie sceny rozegrały się na ulicy Stacyjnej.

- Pies pogryzł kobietę w nogę i głowę. W wyniku zdarzenia pani trafiła do szpitala, a pies pojechał na obserwację powiatowego lekarza weterynarii - relacjonuje oficer prasowy kieleckiej policji Karol Macek. - Życie kobiety nie jest zagrożone - dodaje.

Po obserwacji okaże się, czy pies będzie mógł wrócić do dotychczasowego opiekuna. Policja natomiast sprawdzi, czy właściciel psa zadbał o wszystkie szczepienia.

W sierpniu kierowcy pojadą przedłużeniem ul. Olszewskiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.