Staszów: Uprowadzenie 38-latki? Wyczerpana i zagubiona kobieta sama w piwnicy!

2020-01-14 19:40 ToM
Staszów: UPROWADZENIE 38-latki? Wyczerpana i zagubiona kobieta sama w piwnicy!
Autor: mat. policji Staszów: UPROWADZENIE 38-latki? Wyczerpana i zagubiona kobieta sama w piwnicy!

Staszowscy mundurowi we wtorek odnaleźli w piwnicy bloku na terenie miasta 38-letnią kobietę, z którą nie było kontaktu od soboty. 38-latka była skrajnie wyczerpana, a kontakt z nią utrudniony. Policja aktualnie sprawdza, jak mieszkanka Staszowa znalazła się w piwnicy i czy przebywała tam z własnej woli.

Zaginięcie mieszkanki Staszowa zostało zgłoszone przez jej matkę w ostatnią niedzielę. Zaniepokojona kobieta bezskutecznie usiłowała skontaktować się z córką. Z jej relacji wynikało, że 38-latka wyszła z domu ok. godz. 9:00 w sobotę i do tamtej pory wciąż nie wróciła, ani nie poinformowała krewnych o swoich planach. 38-letnia mieszkanka Staszowa to osoba zdrowa, w pełni władz fizycznych i umysłowych.

Mundurowi przyjęli zgłoszenie i rozpoczęli intensywne poszukiwania zaginionej. We wtorek w godzinach przedpołudniowych policja ustaliła, że 38-latka może przebywać na terenie jednego z bloków mieszkalnych w mieście.

Trop zaprowadził funkcjonariuszy do piwnicy.

Staszowscy mundurowi zastali w piwnicy zaginioną kobietę. 38-latka była zdezorientowana i wyczerpana, kontakt z nią był wyraźnie utrudniony. Na miejsce przyjechało pogotowie, które zadecydowało o przewiezieniu mieszkanki Staszowa do szpitala.

Aktualnie funkcjonariusze ustalają, kiedy, jak i dlaczego 38-latka znalazła się sama w piwnicy.