Tragedia w Opatowie! Uczniowie jechali do szkoły, nie żyje 18-latek!

2021-09-17 16:35
Tragedia w Opatowie! Uczniowie jechali do szkoły, nie żyje 18-latek!
Autor: Policja Tragedia w Opatowie! Uczniowie jechali do szkoły, nie żyje 18-latek!

Koszmarna tragedia miała miejsce na ulicy Świętokrzyskiej w Opatowie w piątkowy poranek. Audi, w którym podróżowało troje nastolatków, roztrzaskało się na drzewie. Młodzi ludzie jechali do szkoły, niestety samochód w pewnym momencie wypadł z trasy. Wypadku nie przeżył 18-letni kierowca, a jego rówieśnica oraz 15-letni kolega trafili do szpitala. Siła uderzenia była tak znaczna, że strażacy wydobywali 15-latka przez aż godzinę. Aktualnie policjanci wyjaśniają przebieg i okoliczności tragicznego wypadku.

Jak poinformowała Katarzyna Czesna-Wójcik, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Opatowie, do tragicznego wypadku z udziałem młodzieży doszło w piątkowy poranek (17 września) w Opatowie. Samochód osobowy marki audi wypadł z drogi i uderzył w drzewo, uszkodzenia auta były tak znaczne, że strażacy musieli użyć ciężkiego sprzętu hydraulicznego, by dostać się do środka. W pojeździe znajdowali się: 18-letni kierowca, jego rówieśnica oraz 15-letni chłopiec. Kierujący audi nastolatek zginął na miejscu, pozostałe osoby zostały ranne. Dziewczynę przewieziono do szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim, a chłopca do lecznicy w Sandomierzu. Aby wydobyć chłopca z roztrzaskanego auta, strażacy pracowali przez ponad godzinę.

CZYTAJ TEŻ: Zabił żonę, potem strzelił sobie w głowę. To była ich wspólna decyzja!

Szczegółowe okoliczności tragedii i dokładny przebieg zdarzenia są wyjaśniane przez policję. Na ten moment ustalono, że trzy młode osoby jechały do szkoły.

ZŁO John Wayne Gacy_promo